Drzwi DRE

22 postów

DRE Sp. z o.o. to firma, która ma swoją siedzibę w Gronowie Górnym, niedaleko Elbląga. Jest spółką prywatną z całkowicie polskim kapitałem, powstałą w 1991 r. Od początku swojego istnienia zajmowała się produkcją i dostarczaniem artykułów i usług dla przemysłu meblarskiego w kraju i za granicą. Główna działalnością firmy jest produkcja frontów meblowych (MDF/PVC, MDF/PVC patyna) do produkcji wszelkiego rodzaju mebli, szczególnie kuchennych, wszelkiego rodzaju profili i listw meblowych.

Dzisiejszą pozycję jednego z liderów wśród dostawców elementów w branży meblowej zapewniła sobie poprzez sposób swojego działania. Przede wszystkim podejścia do klienta oraz poprzez położenie bardzo wysokiego nacisku na jakość wykonywanych produktów. Z biegiem czasu wyznawane wartości przełożyły się na wzrost sprzedaży produkowanych we własnych stolarniach produktów. Paleta produktów bardzo mocno wzrosła lawinowo, wraz z ilością zadowolonych klientów. Powstał nowoczesny park maszynowy wyposażony w najnowszej generacji centra obróbki cyfrowej, oraz w pełni zautomatyzowana lakiernia.

Drzwi DRE – stolarka  na lata.

Obecnie firma DRE jest jednym z czołowych dostawców drzwi płytowych, ramowych, wejściowych wewnętrznych oraz wewnątrzklatkowych, drzwi technicznych oraz szklanych. W ofercie firmy znajdziemy również wszelkiego rodzaju akcesoria takie jak dostawki, systemy przesuwne, klamki, szyby oraz ościeżnice.

Poniżej przedstawiamy wybrane kolekcje tego producenta: