Drzwi wejściowe Gerda

3 postów

Drzwi wejściowe Gerda zasadniczo przeznaczone są do montażu w ścianach znajdujących się wewnątrz budynków. Przede wszystkim stosujemy je jako drzwi wejściowe z korytarza, klatki schodowej i innych pomieszczeń do mieszkania. Z uwagi na to, że służą one najczęściej jako bezpośrednie wejście z korytarza do mieszkania, skrzydło drzwi jest pełne. Nie występują wersje drzwi wejściowych Gerda z przeszkleniem.

Drzwi do mieszkań – Gerda

W ofercie Producenta znajdziemy drzwi wejściowe o zróżnicowanym stopniu odporności na włamanie. Dlatego każdy z Państwa powinien przed zakupem ocenić ryzyko wystąpienia niepożądanego zdarzenia. Dodatkowym aspektem jest ich wygląd. Gerda produkuje różne wersje stylu od tradycyjnych, aż po nowoczesne. Każdy styl można zamówić w wielu kolorach. Dzięki temu jest możliwość wyboru odpowiednich drzwi dostosowanych do konkretnych potrzeb i gustów.

Drzwi wejściowe Gerda Slide cat 01

Każdy rodzaj drzwi posiada wiele wersji wyglądu i materiału z jakiego zostały wykonane.

Poniżej przedstawiamy parametry techniczne drzwi wejściowych do mieszkań jakie posiada w swojej ofercie Producent. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu z naszymi biurami handlowymi na terenie kraju.