Skip to content

Drzwi Poznań Salon Stalrem

Oferujemy drzwi wewnętrzne drewniane, przeszklone i loftowe, drzwi wejściowe do mieszkań oraz wejściowe zewnętrzne. Dla zakupionych u nas drzwi zapewniamy profesjonalny montaż.

Przygodę Stalrem w Poznaniu zaczęliśmy w listopadzie 2007 roku jako wsparcie dla rynku inwestycyjnego w regionie wielkopolski. Od tamtego czasu sporo się zmieniło. Zakres działalności znacznie się poszerzył, obejmując, także rynek sprzedaży hurtowej, a na obsłudze detalicznej kończąc. Dzisiaj, po licznych zmianach w strukturach zarządzania, usług i logistyki, dysponujemy najlepiej wyszkoloną kadrą z zakresu stolarki drzwiowej, wiedzą i jakością obsługi, z której możemy być dumni.

Zapraszamy do Centrum Drzwi Porta w Poznaniu.

Zapraszamy do skorzystania z promocji w Salonie drzwi Poznań. Aktualny wykaz obowiązujących promocji znajduje się na tej stronie.

Drzwi Poznań – Centrum Porta

Oddział Poznań
ul. Ostrowska 382
61-312 Poznań
Dojazd od ul. Bolesława Krzywoustego 121.
Obok stacji ORLEN.
Godziny otwarcia salonu:
poniedziałek – piątek : 8.00 – 17.00
sobota : 9.00 – 13.00
Dział Handlowy:
Marta: 📱 +48 501 299 689
Agnieszka: 📱 +48 501 299 697
Natalia: 📱 +48 507 009 336

Telefon: ☎ +48 61 307 78 00
poznan@stalrem.pl
Magazyn:
Telefon: ☎ +48 504 234 337

Umów się na pomiar

W celu umówienia się na dokładny pomiar lub sprawdzenia możliwości montażu drzwi u Państwa, prosimy o skorzystanie z naszego formularza. Każde zgłoszenie potwierdzamy telefonicznie.

Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący prośbę o umówienie i realizację usługi pomiaru. W ten sposób podajesz nam swoje dane kontaktowe celem skontaktowania się przez nas z Tobą telefonicznie lub mailowo. Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne abyś mógł skorzystać z usługi pomiaru. W związku z usługą pomiaru i przekazanymi danymi Stalrem Sp. z o.o. ul. Boh. Warszawy 29B, 70-340 Szczecin jest administratorem Twoich danych osobowych.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon kontaktowy (wymagane)

  Miejscowość

  Ulica i numer domu

  Zapraszamy do podjęcia współpracy wszystkie firmy oraz sklepy detaliczne zajmujące się sprzedażą stolarki drzwiowej, a także firmy budowlane i developerskie oraz architektów.