Wiśniowski

Firma WIŚNIOWSKI istniejąca na rynku od ponad 25 lat ciągle dąży osiągnięcia pozycji światowego lidera branży bram, ogrodzeń. Dodatkowo jest czołowym producentem drzwi dla domu oraz przemysłu.  Bazują na doświadczeniu i optymalizacji procesów biznesowych, a praca jest dla nich wyzwaniem, które mobilizuje do większego zaangażowania i odwagi we wprowadzaniu zmian. Wychodzą naprzeciw wyzwaniom. Wyznaczają nowe kierunki na rynku. Każdy proces i zadanie są przez nich dokładnie przemyślane i zrealizowane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.

Potwierdzeniem jakości firmy WIŚNIOWSKI są certyfikaty zgodności z aprobatami technicznymi oraz atesty zgodne z normami europejskimi potwierdzone certyfikatem CE. Z usług firmy WIŚNIOWSKI skorzystało już wiele osób indywidualnych oraz firm na całym świecie.  Wyróżnić możemy kilka rodzajów bram dla domu i do zastosowań w przemyśle: segmentowe, roletowe, rozwierne, uchylne. Wszystkie dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i dostępne w wielu rodzajach paneli i przetłoczeń.

Dodatkowo firma Wiśniowski jest producentem drzwi. Są to drzwi aluminiowe zewnętrzne oraz wewnętrzne, stalowe profilowe a także płaszczowe wewnętrzne, zewnętrzne oraz przeciwpożarowe.  Dzięki tak wielu produktom pochodzącym z jednej fabryki można zdecydowanie polecić firmę WIŚNIOWSKI do kompleksowego wyposażenia w nie wszelkich hal, biur, obiektów użyteczności publicznej oraz mieszkań.