Drzwi Inter Door

2 postów

Drzwi Inter Door to natura w czystej postaci. Rodzinna firma z doskonałym zespołem fachowców od obróbki drewna tworzy swoje produkty już od 1990 roku. W produkcji drzwi wykorzystuje tylko naturalne materiały. Przede wszystkim drewno.

Producent przez lata działalności opracował własną konstrukcję drzwi. Konstrukcja ta jest wytrzymała i posiada odpowiednie właściwości akustyczne. Przy tym opiera się na 100% drewnie przekształconym w trwały MDF.

Mamy ogromny szacunek do natury, z której czerpiemy inspirację i na której opieramy swoją produkcję – mówią pracownicy.

Firma Inter Door z powodzeniem przechodzi liczne kontrole z uwagi na lokalizację w środku Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Pracując w takim otoczeniu tworzą to, co najlepsze dla ludzi.

Drzwi Inter Door – natura w Twoim domu

Stolarkę produkuje się w oparciu o nowoczesny park maszynowy i rygorystyczną selekcję materiałów wykorzystywanych do tej produkcji. Pracownicy posiadają długoletnie doświadczenie w wykonywanych czynnościach. Wdrożony system zarządzania jakością ISO9001 i solidność powodują, że produkowane drzwi spełniają najwyższe standardy, a niejednokrotnie je przekraczają. Ważną informacją jest to, że Inter Door uzyskał certyfikaty środowiskowe FSC (dotyczący zrównoważonej gospodarki leśnej) i PEFC (dotyczący certyfikowanego drewna).