Drzwi Invado

5 postów

Invado to firma działająca od lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Ciesząca się renomą jako międzynarodowy producent wysokiej jakości drzwi. Wieloletnie zaangażowanie w branży pozwoliło Invado zdobyć cenne doświadczenie, które jest w pełni wykorzystywane we wszystkich etapach produkcji drzwi.

Drzwi Invado — styl i wyjątkowy design

Misją firmy Invado jest otwieranie marzeń wnętrzarskich. Dążąc do tego, marka oferuje stylowe drzwi, tworzone z dbałością o każdy detal. Drzwi Invado zaspokoją nie tylko potrzeby estetyczne, ale także funkcjonalne. Marka oferuje zarówno drzwi pełne, jak i drzwi zróżnicowane pod względem przeszkleń, dostępne w wielu rodzajach i kolorach.Dodatkowo, w ich ofercie znajdują się również drzwi szklane. Bez względu na to, czy preferujesz minimalistyczny styl, bogato zdobione wzory czy geometryczne ornamenty, Invado ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. Produkty Invado nie tylko zapewniają estetyczny wygląd, ale również doskonałą funkcjonalność. Ich solidne wykonanie oraz bezawaryjne funkcjonowanie poprawiają codzienny komfort użytkowania

Znajdź swoje drzwi w różnorodnej ofercie drzwi Invado — jakość i piękno w jednym miejscu

W ofercie firmy INVADO znajdują się drzwi wewnętrzne modułowe, płaskie, szklane, techniczne i łamane. Zróżnicowane kolekcje drzwi Invado pozwolą bez trudu znaleźć jakościowe drzwi pasujące do każdego wnętrza. Marka na bieżąco aktualizuje ofertę, wzbogacając ją o nowe modele. Dzięki temu drzwi odpowiadają potrzebom i aktualnym trendom w designie.

Invado wyróżnia na światowym rynku unikatowa metoda okleinowania, która zwiększa trwałość drzwi. Jest ona ochroną przed rozwarstwianiem materiału. Dodatkowo drzwi wyróżniają się zaokrąglonymi krawędziami, które nie tylko dodają im estetyki, ale również zwiększają bezpieczeństwo ich użytkowania.

Invado to nie tylko drzwi. W katalogu znajdziemy również liczne akcesoria, niezbędne do skompletowania zestawu. Są to przede wszystkim ościeżnice, zamki i klamki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki dostępną w salonach oraz na naszej stronie internetowej.