Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi Łódź Salon Stalrem

Łódzki oddział firmy Stalrem powstał w 2004 r. Od tego czasu staliśmy się wiodącym dystrybutorem  drzwi  w regionie. W naszym salonie wyeksponowanych mamy ok. 70 szt. drzwi czołowych polskich producentów. Od 2011 r. staliśmy się także dealerem drewnianych okien Pol-Skone. Gwarantujemy szybkie i terminowe realizacje. Fachową obsługę zapewniają handlowcy i montażyści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dodatkowo można liczyć na atrakcyjne ceny i liczne promocje na stolarkę drzwiową.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną promocją dostępną w salonie drzwi Łódź.

Nowości w naszym salonie drzwi Łódź.

Wśród prezentowanej oferty znajdą Państwo min. modele z aktualnych katalogów producentów drzwi z 2019r a także drzwi z kolekcji VERTE, które mamy w białej okleinie dostępne od ręki i od dłuższego już czasu cieszą się ogromną popularnością wśród naszych Klientów.

Ekspozycja drzwi Inter Door:

 • bezprzylgowe model Lukka w kolorze dąb burlington z ościeżnicą Vera, opaski zacięte pod katem 90 stopni;
 • odwrotna przylga model Alba 3 z intarsjami czarnymi w kolorze Di moda bianco super mat;
 • drzwi wejściowe Tower model 0 w kolorze dąb sprany z ościeżnicą mdf.

Nowa ekspozycja drzwi Porta.

W naszym salonie całkowicie odnowiliśmy ekspozycję drzwi Porta. Od teraz znajdziecie Państwo wiele nowości z oferty tego producenta. Posiadamy drzwi w aktualnej palecie kolorystycznej, pokryte okleiną, lakierem, fornirem bądź laminatem o wysokiej odporności mechanicznej. Drzwi występują w przeróżnych konfiguracjach i krojach, każde z nich zwieńczone są designerskimi klamkami od producentów, których produkty posiadamy w sprzedaży. Więcej informacji znajduje się na tej stronie.

Ekspozycja drzwi Gerda.

Prezentujemy Państwu nową ekspozycję drzwi Gerda. Wystawione mamy dwa modele tj. drzwi wejściowe do bloku i drzwi wejściowe do domu.

Prezentowane drzwi do mieszkania to model GERDA C w kolorze winchester. Grubość skrzydła 60 mm. Drzwi antywłamaniowe o bardzo dobrych parametrach izolacyjno-akustycznych. Wyposażenie: skrzydło stalowe przylgowe, stałe bolce przeciwwyważeniowe, wzmocnione zawiasy trójdzielne z blokadą demontażu, ościeżnica stalowa z regulowanym zaczepem zapadki, próg. Dostępne rozmiary: 80N-100E. Kolorystyka drzwi: biały, szary, jasny wenge, winchester, antarcyt, złoty dąb, jasny orzech, orzech brazylijski, orzech alpejski, mahoń.

Drugi model to drzwi do domu Gerda NTT60 AGA Salzburg w kolorze orzech alpejski. Charakterystyka drzwi: Skrzydło o grubości 61mm z czterostronną przylgą, wypełnione polistyrenem modyfikowanym grafitem, ościeżnica stalowe lub aluminiowa do wyboru, próg. Współczynnik izolacyjności cieplnej przy zastosowaniu ościeżnicy aluminiowej wynosi 0,87 W/m2K, natomiast przy ościeżnicy DUOTHERM 1,0 W/m2k. Dostępne rozmiary: 80, 90E i 100E za dopłatą. W modelach przeszkolonych występuje szyba grafit. Drzwi dostępne w 10 kolorach: biały, złoty dąb, mahoń, antracyt, ciemny antracyt, jasny orzech, orzech alpejski, orzech brazylijski, winchester, stalowo szary

Pełna gama wzorów oraz kolorystyczna znajduje się w katalogu drzwi Gerda.

Nowa ekspozycja od listopada

Stalrem Drzwi Łódź

Oddział Łódź
ul. Orna 32/34
91-341 Łódź
☎: +48 42 653 51 44
?: +48 42 653 51 45
?: +48 42 651 16 19
✉: lodz@stalrem.pl
Godziny otwarcia salonu:
pn-pt : 9.00 – 17.00
sobota: 9.00 – 13.00
Dział Handlowy – hurt:
Telefon:  ? +48 507 009 337
Dział Handlowy ds. inwestycji:
Dominik Lisiecki:  ? +48 510 085 633

Umów się na pomiar

W celu umówienia się na dokładny pomiar lub sprawdzenia możliwości montażu drzwi u Państwa, prosimy o skorzystanie z naszego formularza. Każde zgłoszenie potwierdzamy telefonicznie.

Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący prośbę o umówienie i realizację usługi pomiaru. W ten sposób podajesz nam swoje dane kontaktowe celem skontaktowania się przez nas z Tobą telefonicznie lub mailowo. Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne abyś mógł skorzystać z usługi pomiaru. W związku z usługą pomiaru i przekazanymi danymi Stalrem Sp. z o.o. ul. Boh. Warszawy 29B, 70-340 Szczecin jest administratorem Twoich danych osobowych.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon kontaktowy (wymagane)

  Miejscowość

  Ulica i numer domu

  Zapraszamy do podjęcia współpracy wszystkie firmy oraz sklepy detaliczne zajmujące się sprzedażą stolarki drzwiowej, a także firmy budowlane i developerskie oraz architektów.