Skip to content

Drzwi Łódź Salon Stalrem

Łódzki oddział firmy Stalrem powstał w 2004 r. Od tego czasu staliśmy się wiodącym dystrybutorem drzwi w regionie. W naszym salonie wyeksponowanych mamy ok. 100 szt. drzwi czołowych polskich producentów: Gerda, CAL, Wikęd, Wiśniowski jak i wewnętrznych: Porta, Erkado, Pol-Skone, DRE, Interdoor.
Gwarantujemy szybkie i terminowe realizacje. Fachową obsługę zapewniają handlowcy i montażyści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dodatkowo można liczyć na atrakcyjne ceny i liczne promocje na stolarkę drzwiową

Zamów drzwi bez wychodzenia z domu Łódź 01

Umów się na pomiar telefonicznie lub za pośrednictwem formularza dostępnego na dole strony, po pomiarze możemy ustalić oczekiwania jak i interesujący Państwa model i wariant drzwi, przedstawimy ofertę jak i załatwimy wszelkie formalności mailowo! Sprawnie i przyjemnie!

Zapraszamy do obejrzenia naszej najnowocześniejszej i największej ekspozycji drzwi w Łodzi!

Poniżej prezentujemy Państwu na zdjęciach nasz odnowiony salon drzwi, całość przedstawia się w kilku sektorach w podziale na poszczególnych producentów, dzięki czemu przechadzka po naszym showroomie przebiega harmonijnie a dostęp do najbardziej interesujących Państwa produktów nie przysparza żadnych trudności. Zadbaliśmy o to, aby problematyczny proces wybierania wymarzonych drzwi do Państwa mieszkania nie wiązał się z udręką a stanowił ekscytujący i przyjemny element remontu.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną promocją dostępną w salonie drzwi Łódź.


Ekspozycja drzwi Porta.

Ekspozycja czołowych produktów firmy Porta to jedna z największych w naszym salonie. Wystawione mamy najróżniejsze wzory drzwi wewnętrznych i zewnętrznych w pokryciach od podstawowych oklein celulozowych, przez laminaty wysokociśnieniowe i lakiery akrylowe, po naturalne okleiny fornirowane.


Ekspozycja drzwi DRE

Ekspozycja firmy DRE to również prestiżowa świeżynka naszego salonu, posiadamy takie eksponaty jak drzwi ramiakowe, drzwi w wysokim połysku, ukryte do samodzielnego pomalowania, a także najnowszą kolekcję DRE SUPREME by Miruć.


Erkado Ekspozycja drzwi

Ekspozycja Erkado, choć skromna, to na jej podstawie jesteśmy w stanie wskazać praktycznie wszystkie zalety konstrukcji tego polskiego producenta. Dodatkowo posiadamy również ich drzwi zewnętrzne stalowe.


Drzwi Interdoor

Ekspozycja Interdoor, to zakątek w którym przedstawiamy jedne z najznamienitszych produktów  tego czołowego producenta polskiego rynku stolarki drzwiowej.

Ekspozycja drzwi Interdoor Stalrem Łódź 01

Ekspozycja drzwi zewnętrznych

Ekspozycja drzwi zewnętrznych wzbogacona została o kilka konfiguracji drzwi stalowych Wikęd, Gerdę, wspomniane wcześniej Erkado, a także drzwi z naturalnego dębu firmy CAL.


Stalrem Drzwi Łódź

Oddział Łódź
ul. Orna 32/34
91-341 Łódź
☎: +48 42 653 51 44
📱: +48 42 653 51 45

✉: lodz@stalrem.pl
Godziny otwarcia salonu:
pn-pt : 8.00 – 17.00
sobota: 9.00 – 13.00
Dział Handlowy – detal:
Katarzyna Walczak:  📱 +48 535 067 304
Damian Owczarski:  📱 +48 570 691 202
Dział Handlowy – Hurt:
Wioletta Becherka-Szczerba:  📱 +48 509 607 996
Małgorzata Jędrzejczak:  📱 +48 570 791 413
Przedstawiciel ds. hurtu:
Wioletta John:  📱 +48 507 009 337
Przedstawiciel ds. inwestycji:
Dominik Lisiecki:  📱 +48 510 085 633

Umów się na pomiar

W celu umówienia się na dokładny pomiar lub sprawdzenia możliwości montażu drzwi u Państwa, prosimy o skorzystanie z naszego formularza. Każde zgłoszenie potwierdzamy telefonicznie.

Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący prośbę o umówienie i realizację usługi pomiaru. W ten sposób podajesz nam swoje dane kontaktowe celem skontaktowania się przez nas z Tobą telefonicznie lub mailowo. Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne abyś mógł skorzystać z usługi pomiaru. W związku z usługą pomiaru i przekazanymi danymi Stalrem Sp. z o.o. ul. Boh. Warszawy 29B, 70-340 Szczecin jest administratorem Twoich danych osobowych.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon kontaktowy (wymagane)

  Miejscowość

  Ulica i numer domu

  Zapraszamy do podjęcia współpracy wszystkie firmy oraz sklepy detaliczne zajmujące się sprzedażą stolarki drzwiowej, a także firmy budowlane i developerskie oraz architektów.