Drzwi Łódź Salon Stalrem

Łódzki oddział firmy Stalrem powstał w 2004 r. Od tego czasu staliśmy się wiodącym dystrybutorem  drzwi  w regionie. W naszym salonie wyeksponowanych mamy ok. 70 szt. drzwi czołowych polskich producentów. Od 2011 r. staliśmy się także dealerem drewnianych okien Pol-Skone. Gwarantujemy szybkie i terminowe realizacje. Fachową obsługę zapewniają handlowcy i montażyści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dodatkowo można liczyć na atrakcyjne ceny i liczne promocje na stolarkę drzwiową.

Nowości w naszym salonie.

Wśród prezentowanej oferty znajdą Państwo min. modele z aktualnych katalogów producentów drzwi z 2019r a także drzwi z kolekcji VERTE, które mamy w białej okleinie dostępne od ręki i od dłuższego już czasu cieszą się ogromną popularnością wśród naszych Klientów.

W dniach od 01.07.2019 – 31.08.2019 zapraszamy do skorzystania z promocji w Salonie drzwi Stalrem w Łodzi.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną promocją.

Nowa ekspozycja drzwi Inter Door:

  • bezprzylgowe model Lukka w kolorze dąb burlington z ościeżnicą Vera, opaski zacięte pod katem 90 stopni;
  • odwrotna przylga model Alba 3 z intarsjami czarnymi w kolorze Di moda bianco super mat;
  • drzwi wejściowe Tower model 0 w kolorze dąb sprany z ościeżnicą mdf.

W naszym salonie znajdą Państwo nową ekspozycje drzwi wejściowych Porta. Są to drzwi OPAL w kolorze biały CPL z wstawioną czarną szybą. Prezentujemy również drzwi antywłamaniowe Porta Granit z ościeżnicą Projekt Premium. Skrzydło i nakładka w kolorze „ciemny beton”, natomiast ościeżnica w kolorze antracyt.

Stalrem Drzwi Łódź

Oddział Łódź
ul. Orna 32/34
91-341 Łódź
☎: 42 653 51 44
📱: 42 653 51 45
📠: 42 651 16 19
✉: lodz@stalrem.pl
Godziny otwarcia salonu:
pn-pt : 9.00 – 17.00
sobota: 9.00 – 13.00
Dział Handlowy – hurt:
Telefon:  📱 +48 507 009 337
Dział Handlowy ds. inwestycji:
Dominik Lisiecki:  📱 +48 510 085 633

Umów się na pomiar

W celu umówienia się na dokładny pomiar lub sprawdzenia możliwości montażu drzwi u Państwa, prosimy o skorzystanie z naszego formularza. Każde zgłoszenie potwierdzamy telefonicznie.

Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący prośbę o umówienie i realizację usługi pomiaru. W ten sposób podajesz nam swoje dane kontaktowe celem skontaktowania się przez nas z Tobą telefonicznie lub mailowo. Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne abyś mógł skorzystać z usługi pomiaru. W związku z usługą pomiaru i przekazanymi danymi Stalrem Sp. z o.o. ul. Boh. Warszawy 29B, 70-340 Szczecin jest administratorem Twoich danych osobowych.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Miejscowość

Ulica i numer domu

Zapraszamy do podjęcia współpracy wszystkie firmy oraz sklepy detaliczne zajmujące się sprzedażą stolarki drzwiowej, a także firmy budowlane i developerskie oraz architektów.