Skip to content

Porta Koncept Szczecin

Porta Koncept Szczecin. Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy drzwi przylgowe Porta KONCEPT, model A9 z ościeżnicami regulowanymi. Drzwi ramiakowe, wyróżniające się  wielowarstwową konstrukcją z drewna klejonego. W zamontowanych drzwiach zastosowana szyba matowa o grubości 6 mm wykonana ze szkła hartowanego. Całość w okleinie Portaperfekt 3D dąb naturalny. Natomiast w skrzydle łazienkowym znajduje się podcięcie wentylacyjne. Do skrzydeł odpowiednio dopasowane ościeżnice Porta System z opaskami 6 cm.

Drzwi Porta Koncept Szczecin – widok po montażu:

Jako drzwi wejściowe do mieszkania wstawiliśmy skrzydło Pol-Skone B-30. Płaskie w kolorze dąb polski, drzwi w klasie RC3, z ościeżnicą stałą sosnową i  kpl. regulacji oraz progiem dębowym. Do drzwi zamontowano okucia klasy 3, klamkę Garda z szyldem oraz wkładki Wilka.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Szczecinie. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi szczecińscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 91 48 47 399. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.