Drzwi Porta Koncept

Drzwi Porta Koncept to nowoczesna stylistyka odpowiadająca najnowszym trendom panującym we wzornictwie pomieszczeń użytkowych i mieszkalnych. Zastosowane dwa wypełnienia – szyba matową lub płaskim panelem w naturalnej okleinie dodają skrzydłom Koncept szyku i elegancji. Sama rama skrzydła wykonana jest z drewna klejonego wielowarstwowo. W zależności od wersji wzoru składa się z ramiaków poziomych i płycin oraz z szyb matowych wykonanych ze szkła hartowanego o grubości 4 mm. Szyby mocowane są do ramiaka skrzydła za pomocą estetycznych listew krępujących. Producent oferuje cztery wersje skrzydeł Koncept w rozmiarach od 60 do 100 cm, w przypadku drzwi podwójnych od 120 do 200 cm, wersje skrzydeł przesuwnych, przylgowych, jak i bezprzylgowych. Pierwszą wersją są skrzydła A:

Drzwi Porta Koncept A.0Drzwi Porta Koncept A.1Drzwi Porta Koncept A.2Drzwi Porta Koncept A.3Drzwi Porta Koncept A.9

Skrzydła rodzaju A posiadają wąskie wstawki z szyby matowej lub płyciny. Każda z wersji różni się ilością przeszkleń. W wersji A.0 skrzydła posiadają wstawki z samych płycin, natomiast w wersji A.9  – dziewięć wstawek szklanych. Odpowiednio podobna zasada występuje w drugiej wersji skrzydeł, oznaczonych literką B:

Drzwi Porta Koncept B.0Drzwi Porta Koncept B.1

Skrzydła rodzaju C i K są konstruowane w podobny sposób, niemniej różnią się od siebie wysokością poszczególnych okienek przeznaczonych na przeszklenie:

Drzwi Porta Koncept C.0Drzwi Porta Koncept C.1Drzwi Porta Koncept C.2Drzwi Porta Koncept C.3Drzwi Porta Koncept C.6Drzwi Porta Koncept K.0Drzwi Porta Koncept K.1Drzwi Porta Koncept K.2Drzwi Porta Koncept K.3

Jak widać powyżej, w rodzaju „K” mamy do dyspozycji już tylko cztery różne warianty, ze względu na sporą wielkość miejsca na przeszklenie. każda z wersji skrzydeł dostępna jest w różnej kolorystyce oklein. I tak do dyspozycji mamy okleinę PORTADECOR: biały, popielaty euroinvest, orzech, wenge, buk bawaria, wiśnia, orzech bielony, orzech verona 2; okleinę PORTASYNCHRO 3D (nowość): akacja srebrna, akacja miodowa, dąb szkarłatny, dąb ciemny; okleinę PORTACORTEX: kora 1, kora 2, kora 3, kora 4; okleinę SUPER MATT w kolorze białym oraz okleinę PORTADUR: orzech 2, orzech 3, orzech 4, orzech 5 i orzech 6. Nowością w ofercie jest dostępność skrzydeł KONCEPT w okleinie PORTAPERFECT 3D w trzech rodzajach dębu; dąb Hawana, Dąb Kalifornia i Dąb Malibu.

W cenie skrzydła wliczone są:

 • zamek na klucz zwykły, lub zamek z blokadą łazienkową, albo zamek dostosowany pod wkładkę patentową;
 • trzy zawiasy czopowe STANDARD;
 • szyba hartowana matowa lub „kratka” przezroczysta (biała bądź brązowa)
 • przygotowanie do skrótu, maksymalnie do 60 mm;
 • pochwyt okrągły w przypadku wersji drzwi przsuwnych.

Za dodatkowa dopłatą dostępna są opcje:

 •  dopłata do rozmiaru 100;
 • szyba kratka mat do grupy C i K;
 • tuleje wentylacyjne lub podcięcie wentylacyjne;
 • zawiasy PRIME (dla odpowiednio dedykowanych ościeżnic);
 • zamek z czołem połysk – kolor srebrny lub złoty;
 • zamek hakowy z pochwytami bocznymi w przypadku drzwi przesuwnych;
 • nakładki na zawiasy standard;
 • klamka z szyldem.

W związku z tym, że skrzydła PORTA KONCEPT mają dużą ilość wersji i kombinacji, w celu dokładnej wyceny prosimy o kontakt z działem handlowym najbliższego oddziału salonu STALREM. Pomocne może okazać się wypełnienie formularza obok.