Skip to content

Porta Loft Pobiedziska

Styl loftowy w projektach aranżacji wnętrz to nie lada wyzwanie dla dekoratorów. Decydując się na taki projekt należy przestrzegać charakterystycznej zasady, że „mniej znaczy więcej”. Jest to rozwiązanie dla osób ceniących sobie przestrzeń oraz prostotę. Wybierając styl loftowy należy uwzględnić niezbędne elementy tj. beton, cegły oraz metal. Stylizacja widoczna coraz częściej nie tylko w zastosowanych elementach wykończenia czy meblach, ale również w drzwiach.

Porta Loft Pobiedziska – styl loftowy w domu.

W odpowiedzi na zmieniające się trendy producent Porta wprowadził rozszerzoną ofertę drzwi w modelu Loft. Skrzydło wraz z  ościeżnicą o wielu możliwościach wykończeniowych, zarówno okleiną syntetyczną, jak również okleiną naturalną. Kolekcja charakteryzująca się połączeniem czarnych lub białych elementów na obrzeżach skrzydła oraz wszelkich okuciach.

Porta Loft Pobiedziska to nasza kolejna realizacja u Klienta indywidualnego. Właśnie tam nasza Grupa Montażowa zamontowała skrzydła Porta Loft, bezprzylgowe w wykończeniu skrzydeł BETON CIEMNY w okleinie CPL o grubości 0,2 mm. We wszystkich pomieszczeniach wybrane zostały modele skrzydeł  bezprzylgowe,  pełne, gładkie z zawiasami chowanymi w kolorze czarnym. 

Podwójne drzwi suwane w stylu loftowym.

Na szczególną uwagę zasługują zamontowane w trakcie tej realizacji podwójne drzwi suwane system Black model 1 z mocowaniami do skrzydeł- TYP REA. Aby uniknąć widocznego połączenia dwóch prowadnic dodatkowo zastosowaliśmy klamrę łączącą do systemów podwójnych. Skrzydło wykończone Lakierem Premium w kolorze białym o gwarancji wysokiej jakości użytkowania. Charakterystycznym elementem jest stalowy system przesuwania, zbudowany z masywnej czarnej prowadnicy i wyposażonej w odpowiednie rolki z łożyskami pozwalającymi na ich płynną pracę.

Czarne elementy zamówienia idealnie nawiązały do zastosowanych klamek Infinity Apollo oraz pochwytów Porta Black. Wszystko specjalnie wyeksponowane, zimne, stalowe, typowe dla wnętrz industrialnych.

Centrum Drzwi Poznań

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Poznaniu. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 61 846 08 60. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.