Skip to content

Porta Loft

Drzwi Porta Loft są kolejną nowością producenta na rok 2019. Występują w wielu kolorach, w okleinach CPL HQ 0,2, Portaperfect 3D i Gladstone. Głównym motywem skrzydeł jest matowa czerń ponadczasowa. Pojawia się w ościeżnicy i w akcesoriach dedykowanych to tego modelu skrzydła. W połączeniu z dekorami drzwi Porta Loft stanowią nowoczesne i stylowe rozwiązanie. Wypełnienie skrzydła stanowi „plaster miodu” lub za dopłatą płyta otworowa wzmocniona wewnętrznym ramiakiem ze sklejki. Ramiak obłożony jest obustronnie płytą HDF. Przeszklenia wykonane są z szyby hartowanej o grubości 8 mm. Cechą charakterystyczna drzwi Loft są czarne obrzeża ABS.

Producent przygotował trzy podstawowe wzory: modele 1.1, 4.A i 4.B. Przykładowe wzory zamieszczamy poniżej.

Drzwi Porta Loft – wyposażenie standardowe

Standardowo w cenę skrzydła wchodzą dwa zawiasy 3D. Za dopłatą zawiasy bezprzylgowe 3D w kolorze czarnym. Ponadto w wyposażeniu znajdziemy z czołem w kolorze obrzeża skrzydła. Do kompletu Producent dołącza ościeżnicę Porta System Elegance również w kolorze czarnym. Przy zakupie skrzydła 100 mm – niezbędne jest zastosowanie trzech zawiasów.

Charakterystyczne dla Porta Loft detale:

Drzwi Porta Loft posiadają aprobatę techniczną AT-15-6515/2016 wystawiona przez ITB Warszawa.

Drzwi Porta LOFT 1.1 Perfect 3D Buk Skandynawski Aranżacja 00

Przykładowa aranżacja wnętrza.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszych salonach sprzedaży drzwi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem w najbliższej okolicy. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji. Zwracamy również uwagę na aktualnie prowadzone akcje promocyjne. Aktualne promocje drzwi publikujemy w zakładce PROMOCJE.