Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi z czarną intarsją

Drzwi z czarną intarsją to kontrastowe połączenie, które przełamuje wzór białych gładkich drzwi, nadając wnętrzom eleganckiego i minimalistycznego charakteru. Odpowiednie łączenie kolorów ma decydujące znaczenie w aranżacji wnętrz i kompozycji przestrzeni. Można je zestawiać na zasadzie kontrastu bądź podobieństwa, w zależności od tego, jaki efekt chce się uzyskać. Zestawienie kontrastu jest najbardziej bezpieczne i sprawia, że wnętrze zyskuje harmonijną równowagę.

Takie połączenie kolorystyczne zaprojektowaliśmy również dla jednego z naszych Klientów. Wybraliśmy wspólnie model drzwi Porta Desire w wykończeniu białą farbą akrylową UV, o którym również pisaliśmy tutaj.  

Dodatkiem, który podkreśla wyjątkowość wnętrza i pasuje do drzwi z czarną intarsją są listwy przypodłogowe. Zamontowaliśmy je we wszystkich pomieszczeniach oraz przy schodach prowadzących na piętro. Nasza Grupa Montażowa wykonała precyzyjne cięcia pod kątem 45⁰ na każdym schodku, dzięki czemu na styku dwóch listew nie ma potrzeby montowania nieestetycznych plastikowych łączników. Jest to o tyle istotne, że od starannego i precyzyjnego docięcia listwy, w dużej mierze zależy końcowy efekt wizualny. Zastosowaliśmy listwy w kolorze idealnie dopasowanym do koloru drzwi – odpowiadającym RAL 9003. 

Realizacja w całości wygląda bardzo spójnie i elegancko.

Centrum Drzwi Poznań

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Poznaniu. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 61 846 08 60. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.