Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Porta Desire Poznań

Drzwi Porta Desire Poznań to nasza kolejna realizacja umowy na dostawę oraz montaż drzwi. Kolekcja Porta Desire –  charakteryzuje się doskonałą jakością, jak również solidną konstrukcją. Nowoczesny wygląd w połączeniu z bielą wykończenia stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób szukających drzwi eleganckich i trwałych na długie lata.

Drzwi Porta Desire Poznań 05

Wybrany model drzwi Porta Desire z czarnymi intarsjami. Skrzydło oraz ościeżnica wykończone utwardzoną farbą akrylową w kolorze białym. Dla zapewnienia większej stabilności oraz poprawienia akustyki, skrzydła posiadają wypełnienie z płyty otworowej. W pomieszczeniach w których drzwi otwierają się na zewnątrz została zastosowana wersja bezprzylgowa z ukrytymi zawiasami 3D- regulowanymi w 3 płaszczyznach , dzięki czemu uzyskany został efekt zlicowania powierzchni skrzydła z opaskami ościeżnicy.

Natomiast w pomieszczeniu, gdzie skrzydła otwierane są do wewnątrz – zamontowany został  system  drzwi z tzw.  „odwrotną przylgą”, co pozwoliło na uzyskanie efektu wizualnego identycznego jak w drzwiach bezprzylgowych.  Komplet zawieszony na dwóch zawiasach 3D Simonswerk, w kolorze srebrnym.

Dopełnienie zamówienia stanowią klamki Roothkin Qubik QR8 w kolorze czarnym.  Całość wygląda bardzo spójnie i nowocześnie.

Drzwi Porta Desire Poznań – fotorelacja.

Centrum Drzwi Poznań

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Poznaniu. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 61 846 08 60. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.