Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi przesuwne w kasecie

Drzwi przesuwne w kasecie to ciekawa alternatywa dla drzwi otwieranych tradycyjnie. Ich funkcjonalność jest podobna do drzwi standardowych, oddzielają pomieszczenia, pozwalając na ich dowolną aranżację. Wsuwane w specjalną kasetę skrzydło nie blokuje wąskiego korytarza i nie utrudnia przejścia. Dzięki temu możemy aranżować wnętrza oraz planować ustawienie mebli i przedmiotów z większą swobodą. W przestronnych wnętrzach drzwi przesuwne pozwalają na stworzenie stref w otwartym pomieszczeniu. Czyli chociażby łączenie i rozdzielanie kuchni, jadalni i salonu.

Drzwi przesuwne w kasecie w salonie zaaranżowane, jako drzwi oddzielające przestrzeń pomiędzy salonem a jadalnią to kolejna realizacja poznańskiego oddziału firmy. Do istniejących kaset Ecclise zamówiliśmy skrzydła z kolekcji Porta Koncept, model A.8 w wykończeniu okleina: Portadecorkolor biały. Zamówienie stanowiło nie lada wyzwanie, gdyż kasety do drzwi suwanych były wyprodukowane przez innego producenta niż skrzydła. Po przekazanej dokładnej specyfikacji oraz wymiarów od Klienta Producent wykonał niestandardowe zamówienie. Należy zauważyć, że niestandardowe skrzydła posiadają dodatkowe frezy – na górze oraz na dole.

Drzwi przesuwne posiadają obustronne uchwyty, umożliwiające wygodne ich otwieranie i zamykanie. Typowym rozwiązaniem są uchwyty wpuszczane, które nie wystają poza płaszczyznę skrzydła, takie też rozwiązanie wybrał nasz Klient.

Centrum Drzwi Poznań

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Poznaniu. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 61 846 08 60. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.