Skip to content

Porta Loft Łódź

Porta Loft Łódź. Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy na Osiedlu Doły w Łodzi 3 komplety drzwi Porta Loft. Skrzydła w systemie bezprzylgowym, w rozmiarze „80” – płaskie pełne. Wypełnienie stanowi plaster miodu. Skrzydła w kolorze dąb naturalny i do kompletu ościeżnica w kolorze czarnym. Zastosowaliśmy zamki, zawiasy oraz klamki firmy Elegant także w czarnym kolorze. W drzwiach łazienkowych wykonaliśmy podcięcie wentylacyjne.

Drzwi Porta Loft to nowa kolekcja czołowego producenta drzwi w Polce, która otwiera nowe perspektywy w aranżacji wnętrz. Na ościeżnicy w tej kolekcji pojawiła się ponadczasowa czerń oraz biel. Dedykowane do tej kolekcji skrzydła są pokryte dekorami, dzięki temu kolorystycznie wpiszą się w każde wnętrze. Boki skrzydła oklejone są taśmą ABS w kolorze ościeżnicy co jest charakterystyczną cechą tej kolekcji. Wnętrze typu loft to obecnie bardzo modny styl wykończenia budynków. 

Porta Loft Łódź – widok po wykonaniu montażu:

Salon drzwi Łódź.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.