Skip to content

Eleganckie drzwi

Drzwi wewnętrzne stanowią bardzo istotny element aranżacji wnętrz. Dobierając rozważnie drzwi do naszego wnętrza jesteśmy w stanie wzbogacić je o dużą dawkę szyku i elegancji. Ze względu jednak na bardzo obszerną ofertę producentów drzwi wewnętrznych, ogromną paletę kolorystyczną jak i szeroki przekrój rozwiązań konstrukcyjnych, a także różnorodny sznyt samych skrzydeł stajemy przed nie lada wyzwaniem. W sytuacjach stanowiących największą zagwozdkę mamy do dyspozycji jednak pewne koło ratunkowe. Są to uniwersalne drzwi w kolorze białym. Eleganckie drzwi białe pasują do najbardziej kłopotliwych aranżacji wnętrz. Biel wpisuje się w trendy dzisiejszego rynku. Zarówno przy aranżacjach stawiających na surowy, industrialny design, jak i w projektach opartych o ciepłe, drewniane akcenty pomieszczeń. Jest to niezastąpione rozwiązanie w przypadku braku pomysłu na dobór kolorystyki drzwi wewnętrznych. Wybierając eleganckie drzwi białe do naszego domu uzyskujemy nieskazitelną świeżość i wyrafinowany styl pomieszczeń.

Rozwiązania dla nowoczesnych wnętrz

Jeden z naszych klientów z Łodzi stanął właśnie w opisywanej sytuacji patowej. Projekt wnętrz jego domu stawia przede wszystkim na surowość. Podłogi pokryte są płytkami o chłodnym szarym odcieniu. Wraz ze ścianami pokrytymi strukturalnym tynkiem przypominającym beton przemysłowy powodują industrialny efekt końcowy. Pomimo tej właśnie industrialności Klient nie chciał wprowadzać do wnętrza niepotrzebnego zamętu. Nie chciał korzystać z konstrukcji loftowych, oznaczających połączenie czerni i ciepłego drewnopodobnego usłojenia. Wybór padł zatem na eleganckie drzwi białe.

Eleganckie drzwi Porta

Na zdjęciach widzimy efekty pracy naszej ekipy montażowej. Panowie montażyści zamontowali jedne drzwi ukryte do samodzielnego pomalowania – Porta Hide. Skrzydło w systemie odwrotnej przylgi. Do tego dziewięć kompletów drzwi bezprzylgowych, z ukrytym zawiasem na ościeżnicach regulowanych. Jest to model Porta Verte E.5 w śnieżnobiałej okleinie Premium. Wzór ten posiada szykowne, cienkie przeszklenia w postaci pięciu poziomych szybek. Szybki ze szkła matowego, o niewielkich rozmiarach zachowują poufność wnętrza. Klient ujednolicił krój i ilość szyb dla wszystkich pomieszczeń, nawet tych łazienkowych.

Kolejnym istotnym aspektem danej kreacji są kontrastujące z bielą czarne okucia Metalbud Euforia. Stanowią wyszukany dodatek do eleganckich drzwi białych. Warto zwrócić również uwagę na pewien istotny detal. Mianowicie opaski ościeżnic bezprzylgowych regulowanych zacięte zostały pod kątem 90 stopni. Jest to opcja dostępna za niewielką dopłatą. Jednak w porównaniu ze standardowym zacięciem pod kątem 45 stopni, wygląda bardziej nowocześnie i przystępniej dla oka. Wszystkie zamontowane drzwi posiadają wycięcie wentylacyjne. Takie wycięcia stosuje się w budynkach z systemem odzyskiwania energii (rekuperacją). Ze względu na ujednolicenie pokrycia podłóg we wszystkich pomieszczeniach, przy podcięciach wentylacyjnych nie widać uciążliwych łączeń krawędziowych podłóg pod skrzydłem. To stanowi zazwyczaj pewien mankament dla danego rozwiązania wentylacyjnego.

Dostawa i montaż drzwi Łódź

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.