Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi z magazynu

Kolejne nasze realizacje to wybrane przez Klientów drzwi z magazynu. Są to drzwi Porta Verte Home G. Na magazynie posiadamy drzwi w kolorze białym. Skrzydła są w wersji przylgowej, w okleinie decor. Rozmiary 70, 80 i 90 wraz z ościeżnicami regulowanymi z opaskami 60mm. Dostępne są modele G4, G2 i G0. Skrzydła G4 są w pełni przeszklone, skrzydła G2 posiadają dwie szyby, a model G0 jest pełny. Drzwi z magazynu to konstrukcja ramiakowa, czyli składają się z ramy i płycin oraz w modelach przeszklonych dodatkiem jest szyba matowa. W standardzie wyposażone są w trzy zawiasy. Wersja łazienkowa posiada zamek wc i podcięcie wentylacyjne, pozostałe zamki na klucz zwykły. Drzwi od ręki pasują do każdego wnętrza.  

U klienta detalicznego w miejscowości Saków, gmina Wartkowice zamontowaliśmy właśnie drzwi z magazynu w Łodzi. Klient wybrał skrzydła pokojowe wzór G4 oraz do łazienki model G2. Łącznie 8 kompletów. Rozmiary 70 i 80. Drzwi powiesiliśmy na ościeżnicach regulowanych o zakresach regulacji 140-160, 160-180 i 280-300mm. Ze względu na różnice podłóg koniecznym było wycięcie tzw. ząbków w ościeżnicy. Dzięki temu ościeżnice nie „wisiały w powietrzu” a efekt końcowy bardzo podoba się Klientowi.

W jednym z pomieszczeń niemożliwe było zamontowanie ościeżnicy regulowanej ze względu na zbyt duże skosy i niski otwór. W tym przypadku dopasowaliśmy skrzydło do istniejącej ościeżnicy metalowej.

Białe drzwi z magazynu i czarne dodatki

Idealnym dopełnieniem białych drzwi z magazynu są czarne dodatki. W tym przypadku zamontowaliśmy w tym właśnie kolorze klamki firmy Metal-Bud Rumba oraz nasadki na zawiasy. Efekt finalny doskonale widać na załączonych zdjęciach. Wszystko ładnie się zgrywa z czarnymi tubami oświetleniowymi.

Zamontowane przez nas drzwi są świetnym rozwiązaniem dla wszystkich klientów, którzy lubią jasne przestronne wnętrza. Przede wszystkim ze względu na kolor biały optycznie powiększają wnętrza. Bez względu na styl wykończenia mieszkania czy domu bardzo ładnie się komponują w każdym wnętrzu. Śmiało można zatem stwierdzić, że drzwi od ręki Łódź ze względu na wzór oraz kolor są ponadczasowe.

Salon Drzwi Łódź:

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.