Skip to content

Drzwi wewnętrzne Porta

Drzwi wewnętrzne Porta cechują się wysoką estetyką wykonania i wytrzymałością. Skrzydła o konstrukcji ramiakowej Porta to pewny wybór na długie lata. Dzięki technologii wykonania, ramiaki drzwi, jak i okleina je pokrywająca nie budzą zastrzeżeń nawet po długich latach eksploatacji. Konstrukcje te powstają z ramiaków pełnych wykonanych z klejonki drewnianej MDF. Każdy z tak zwanych ramiaków składających się na skrzydło posiada frezy i kołki w odpowiednich miejscach, aby finalnie utworzyć stabilne połączenie dzięki użyciu kleju i ostatecznemu sprasowaniu wszystkich elementów w końcowy produkt. Przed opisywanym procesem każdy ramiak z osobna pokrywa się okleiną. Ich krawędzie schowa się we wyfrezowaniu wcześniej przygotowanym pod osadzenie kolejnego elementu konstrukcyjnego.

Drzwi wewnętrzne Porta to najwyższa jakość.

Dzięki takim rozwiązaniom skrzydło drzwiowe nie posiada widocznych łączeń krawędziowych okleiny. Zmniejsza się przez to ryzyko uszkodzenia połaci okleiny podczas korzystania z drzwi, zyskując zarazem estetykę na najwyższym poziomie, która sprawdza się w różnorodnych aranżacjach. Skrzydła te występują w wersji przylgowej, z widocznymi trzema dwuelementowymi zawiasami czopowymi. Druga wersja to wersja przylgowa z dwoma zawiasami ukrytymi, regulowanymi w trzech płaszczyznach. W przypadku bezfelcowych drzwi wewnętrznych Porta, zaleca się rozważenie dobrania za dopłatą trzeciego, dodatkowego zawiasu. Skrzydła wewnętrzne Porta o konstrukcji ramiakowej potrafią osiągać wagę rzędu 40-45 kg. A to przy intensywnym funkcjonowaniu na dwóch zawiasach potrafi przysporzyć nie lada problemów. Skrzydło potrafi się szybko opuścić na zawiasach, a drzwi wymagają pilnej wizyty montażysty w celu ponownej regulacji. W przypadku dołożenia dodatkowego zawiasu, ryzyko deformacji lub opuszczenia na zawiasach jest minimalne.

Na jednej z naszych realizacji Klienci wybrali właśnie ramiakowe drzwi wewnętrzne Porta Koncept C. Skrzydła w wersji bezprzylgowej. Jest to wersja o szerokim, dającym się we znaki białym matowym przeszkleniu. Pokryte są śnieżnobiałą okleiną Portadecor. W takiej konfiguracji, drzwi uzupełniają wnętrze dużą porcją świeżości i nowoczesności. Dodatkowo Klienci dobrali klamki ze stali nierdzewnej na delikatnej rozecie okrągłej, o grubości 6mm. Klamki VDS Uno 3S zwieńczają finezyjnie całą aranżację swą subtelnością.

Dostawa i montaż drzwi Łódź

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.