Skip to content

Drzwi DRE Lutomiersk

Drzwi DRE Lutomiersk to kolejna nasza realizacja. Zamontowane skrzydła występują w różnych pokryciach i konfiguracjach pod względem szerokości i ułożenia szyby. Model Vetro A to wzór o szerokim pionowym przeszkleniu na centralnym planie skrzydła, stanowiący większość połaci drzwi. Szyby te występują w kilku kolorach: decormat (szyba biała matowa), decormat grafit, decormat brąz i szyba przeźroczysta. Model Vetro B to kolejny wzór z szybą po środku skrzydła, zaś o znacznie mniejszym rozmiarze. Natomiast Vetro D posiada jeszcze węższe przeszklenie umiejscowione blisko klamki drzwiowej.

Charakterystyka modelu Vetro

Wszystkie wcześniej wymienione modele występują w wersji okleinowanej w szerokiej gamie kolorystycznej. Pokrycie stanowią tu podstawowe okleiny celulozowe do użytku domowego. Dzięki konstrukcji ramiakowej, oba ramiaki skrzydła okleinowane są obwiedniowo, dzięki czemu nie widzimy łączeń okleiny na krawędziach skrzydeł. Łączenie to jest finezyjnie schowane w miejscu gdzie ramiak łączy się z szybą. W ofercie producenta znajdziemy jeszcze model Vetro E.

Drzwi DRE Lutomiersk 01

W odróżnieniu od pozostałych modeli pokrywany jest farbą akrylową w czterech wariantach (biały, ecru, latte i popielaty). Posiada dużą wytrzymałość na ingerencję promieni słonecznych, ze względu na utwardzanie pokrycia promieniami UV w procesie produkcyjnym. Model drzwi Vetro E posiada najcieńszą szybę ze wszystkich dostępnych umieszczoną asymetrycznie przy klamce. W tym wzorze różnicą jest również dodatkowa dostępność szyby laminowanej VSG czarnej. Szyba ta składa się z dwóch szyb hartowanych i folii koloryzującej po środku, dzięki czemu jest ona obustronnie gładka, lecz w nikłym stopniu przezierna.

Drzwi Dre Lutomiersk

Drzwi DRE Vetro to rozwiązanie sprawdzające się w aranżacjach stawiających przede wszystkim na innowacyjność i nowoczesny styl. Idealnie komponują się z prostymi geometrycznymi kształtami, a dzięki czarnej szybie można skomponować je z licznymi czarnymi dekorami wnętrza, które stanowią swoisty trend wnętrzarski ostatnich czasów. Warto zaznaczyć, że modele okleinowane Vetro A, Vetro B i Vetro D występują standardowo w wersji przylgowej, zaś w wersji bezprzylgowej dostępne są jedynie w pokryciu Biały Mat. Model lakierowany, czyli Vetro E występuje tylko w wersji bezprzylgowej z ukrytym zawiasem.

Jeden z naszych klientów z okolic Lutomierska postawił właśnie na nowatorskość, wybierając model Vetro firmy DRE. Model który zamontowała nasza ekipa to Vetro B1 w pokryciu Dąb Szary Ryfla (występujący jedynie w usłojeniu poziomym), z szybą decormat. Całość prezentuje się wręcz ekskluzywnie, mimo zastosowania wersji przylgowej z widocznym zawiasem. W kompozycji z szarymi płytkami w korytarzu cała aranżacja jest spójna i wypełniona świeżością. Do drzwi klienci dobrali klamki z firmy Porta model Next w kolorze srebrnym.

Salon Drzwi Łódź:

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.