Skip to content

Designerskie drzwi

Firma Interdoor, której produkty posiadamy w swojej ofercie, jest przodownikiem na polskim rynku stolarki charakteryzującym się ekskluzywnymi i nowoczesnymi wzorami skrzydeł. Pod lupę weźmiemy dla przykładu model Interdoor Allande. Jest to model drzwi o konstrukcji płytowej z zaoblonym przeszkleniem zatopionym w połać skrzydła, innowacyjna konstrukcja pozwala na zrezygnowanie z ramek przyszybowych. Dzięki temu skrzydło to prezentuje się nieziemsko, a kreacje zwieńczone tymi drzwiami wpływają na wyobraźnie, poczucie kunsztu i wysublimowanej estetyki.

Designerskie drzwi Interdoor Allade 2

Jeden z naszych klientów z Łodzi bezkompromisowo postawił na designerską nowoczesność wybierając właśnie model Interdoor Allande 2. Skrzydło pokryte wytrzymałą okleiną Di Moda w kolorze Beton Chicago nadaje nieco loftowego odbioru. Dwie szyby białe matowe, u dołu i od góry skrzydła. Do tego zaoblona krawędź w środkowej części powodują że skrzydło prezentuje się bezkonkurencyjnie. Nigdzie indziej nie znajdziemy podobnego rozwiązania. Można bez ogródek stwierdzić, że te designerskie drzwi wyglądają jakby pochodziły z innego wymiaru.

Designerskie drzwi są dodatkowo uzbrojone w trwałe zawiasy ukryte. Łączą one skrzydło bezprzylgowe z ramą, której opaski maskujące zacięte są pod kątem 90 stopni. Jest to trend ostatnich czasów, zacięcie takie, choć jest zabiegiem minimalistycznym dodaje całej aranżacji nietuzinkowego uroku. Klient dodatkowo zakupił taflę szklaną wykonaną ze szkła hartowanego bezpiecznego o grubości 8 mm. Wybrał wersję satinato, piaskowanej jednostronnie, która zawieszona jest na ościeżnicy pokrytej tę samą betonową okleiną, co pozostałe drzwi. Już po samych zdjęciach, nie będąc na miejscu można stwierdzić że z tej aranżacji bije śmiałą świeżością i ultranowoczesnością.

Jeżeli cenią sobie Państwo nietuzinkowe rozwiązania przy projektowaniu wnętrz, nieszablonowość, solidność wykonania, a także przyjemność użytkowania bez dwóch zadań proponujemy zakup designerskich drzwi Interdoor. To właśnie one łączą w sobie symbiotycznie te cechy.

Dostawa i montaż drzwi bezpieczne Łódź

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.