Skip to content

Drzwi przesuwne Kraków

Drzwi przesuwne Kraków zamontowaliśmy nie tylko w jednym pomieszczeniu. Tak w ogóle to ciekawy pomysł na aranżację współczesnych wnętrz. Należy zwrócić uwagę, że zajmują bardzo mało miejsca. Skrzydło przesuwne będzie poruszać się po linii ściany. Dużym atutem jest to, że możemy optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Drzwi przesuwne nie tylko będą spełniać swoją funkcję jako oddzielenie pomieszczeń, ale mogą także stać się ozdobą dla aranżacji wnętrz.

Drzwi przesuwne dwuskrzydłowe naścienne.

Na załączonej dokumentacji zdjęciowej możemy zauważyć zamontowane drzwi dwuskrzydłowe przesuwne, naścienne. Są one najłatwiejsze do zamontowania na każdym etapie wystroju. Prowadnice montujemy na ścianie, tuż nad otworem drzwiowym. Klient zdecydował się na drzwi Pol-Skone. Konkretnie model Cambio 00. Są to skrzydła pełne, płaskie, malowane na biało, RAL 9003. Oba w rozmiarze „60” z tym , że jedno suwa się na lewo, a drugie na prawo. Drzwi nie posiadają zawiasów, ani zamków, są bezprzylgowe. Oznacza to tyle, że nie posiadają felca, gdyż nie ma takiej potrzeby. Ścinamy je na płasko. Zamiast klamki w skrzydłach zamontowaliśmy pochwyty. W tym wypadku owalne w kolorze srebrnym matowym, które w standardzie producent już montuje w skrzydłach.

Do łazienki zaś zamontowaliśmy drzwi Harmony tego samego producenta. Jest to skrzydło powieszone na ościeżnicy ukrytej. Co daje efekt „niewidocznych” drzwi. Skrzydło również malowane na biało – RAL 9003. Obecnie w swojej ofercie posiada je każdy producent. Takie rozwiązanie cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów, którzy w nowoczesny sposób chcą wykończyć swoje mieszkanie.

Drzwi przesuwne Kraków. Widok po montażu.

Salon drzwi Kraków.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Krakowie. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 12 264 72 25. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.