Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi ze srebrną intarsją

Srebrne akcesoria dekoracyjne świetnie komponują się z każdym kolorem i stanowią piękną ozdobę pomieszczenia. Odpowiednio dobrany dodatek może odświeżyć wnętrze, a czasem całkowicie zmienić charakter jego wystroju. Znakomicie je rozświetli, a tym samym optycznie powiększy. Srebro może stanowić główny element dekoracyjny lub jedynie delikatny akcent. Doskonale sprawdzi się w aranżacjach klasycznych, jak i nowoczesnych. Srebrne dodatki to także obowiązkowy element wystroju wnętrz w stylu glamour, gdzie liczą się przede wszystkim blask, szyk i elegancja.

Drzwi wewnętrzne również mogą posiadać srebrne akcenty. Pomogą w tym intarsje, czyli aluminiowe wstawki. Takie delikatne zdobienie sprawia, że drzwi stają się niezwykle atrakcyjne i oryginalne. Intarsje na skrzydle mogą występować zarówno w układzie pionowym jak i poziomym. Dla zachowania spójności aranżacji warto pamiętać o doborze srebrnej klamki. 

Drzwi ze srebrną intarsją Porta Desire

Nasi montażyści dostarczyli i zamontowali pięć kompletów drzwi Porta Desire ze srebrną intarsją. Klienci zdecydowali się na wzór trzeci. Charakteryzuje się on pełnym skrzydłem z dodatkiem srebrnej linii w układzie poziomym. Delikatna intarsja umiejscowiona na wysokości klamki sprawia, że z pozoru proste białe drzwi, stały się ozdobą wnętrza. Dzięki technologii lakierowania UV powierzchnia lakieru jest satynowa i gładka.

Nasi montażyści osadzili skrzydła drzwiowe na ościeżnicach regulowanych bezprzylgowych. Ukryte zawiasy nadają nowoczesności co doskonale współgra z wystrojem naszych klientów. Wnętrze skrzydła stanowi płyta wiórowa otworowa. Drzwi łazienkowe posiadają podcięcie wentylacyjne oraz zamek magnetyczny WC. Modele pokojowe wyposażone są w zamki magnetyczne oszczędnościowe, z nawiertem tylko na klamkę. Całość dopełniają klamki, które nasi klienci wybrali w kolorze chrom szczotkowany. Model Jacob z firmy VDS to nowoczesna klamka, która doskonale pasuje do srebrnych intarsji.

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.