Skip to content

Drzwi z panelem górnym

Ostatnio modnym rozwiązaniem są drzwi wyższe niż standardowe. Jednak nie zawsze otwór montażowy pozwala nam na osadzenie takiego modelu. Ciekawym trendem w stolarce drzwiowej jest optyczne podwyższanie drzwi. Producenci oferują drzwi z panelem górnym montowanym nad skrzydłem, czyli podwyższoną ościeżnicą. Nadstawki są wówczas wykończone tak samo jak drzwi. Można je montować po jednej lub po obu stronach. Takie rozwiązanie sprawia, że skrzydło wydaje się smuklejsze, a wnętrze bardziej eleganckie.

To niestandardowa metoda, która daje niezwykłe możliwości aranżacyjne. Panel górny jest niezależnym elementem ościeżnicy, może mieć wysokość 20 lub 100 cm z możliwością docięcia na odpowiednią wysokość. Dzięki temu można manewrować wysokościami i od strony korytarza zamontować wszystkie panele pod sufit. Natomiast od strony pokoju na wysokość 20 cm, lub odwrotnie. Kolorystyka w tym przypadku jest dowolna. Całość może mieć jeden kolor, lub skrzydło inny niż ościeżnica z nadstawką. Również konstrukcja drzwi jest dowolna, jednak najczęściej wybierany model to drzwi płaskie.

Drzwi z panelem górnym Porta Desire w Bydgoszczy

Na takie rozwiązanie zdecydowali się nasi Klienci. Wybrali drzwi Porta Desire w kolorze białym. W mieszkaniu mieszczącym się w Bydgoszczy nasza grupa montażowa zamontowała łącznie cztery komplety drzwi. Trzy skrzydła to model 1 z kolekcji Desire UV, którego wypełnienie stanowi płyta wiórowa otworowa wzmocniona wewnętrznym ramiakiem w ramie z klejonki z drewna iglastego. Całość obłożona jest płytą HDF, dzięki której powłoka skrzydła jest idealnie gładka. Dodatkowo dzięki technologii lakierowania UV powierzchnia lakieru ma satynowe wykończenie.

Ościeżnica regulowana Porta Level

Klienci wybrali dwie sztuki drzwi z ościeżnicą Porta LEVEL. Jest to futryna regulowana bezprzylgowa z opaskami 80 mm, która charakteryzuje się tym, że zamiast górnej opaski jest nadstawka. Nasi Klienci zdecydowali się na obustronny panel 100 cm. Na miejscu montażysta dostosował wymiar tak, aby nadstawka sięgała pod sam sufit. Biel skrzydła, poprzez panel górny łączy się subtelnie z bielą sufitu. Dzięki temu drzwi wyglądają bardzo efektownie i niebanalnie.

Dodatkowo nasza ekipa zamontowała jedno skrzydło w tym samym wzorze na ościeżnicy regulowanej bezprzylgowej ze standardową górną opaską 80 mm. Wszystkie skrzydła posiadają zamek magnetyczny. W drzwiach łazienkowych zastosowano podcięcie wentylacyjne oraz blokadę WC. Do jednego z pomieszczeń klienci wybrali model 4 dostępny z systemem przesuwnym Black REA. Okucia dobraliśmy w kolorze czarnym z firmy VDS model Nash Q. Natomiast do drzwi suwanych zastosowaliśmy czarny prostokątny pochwyt.

Dostarczamy i montujemy w Bydgoszczy.

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.