Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi w okleinie naturalnej

Drzwi fornirowane to doskonały wybór dla osób, które szukają modnej i praktycznej alternatywy dla tradycyjnych drzwi drewnianych. To propozycja wyróżniająca się wysoką trwałością, ponadczasowością i eleganckim designem. Fornir jest rodzajem okleiny naturalnej. Powstaje ona w wyniku łączenia pojedynczych cienkich płatów pozyskiwanych w procesie skrawania drewna. Elementy te są ze sobą łączone dokładnie w takiej kolejności, w jakiej były pozyskane, a następnie zabezpieczane lakierem.

Technika ta pozwala w pełni odwzorować strukturę drewna. Gwarantuje to niepowtarzalny wygląd oraz wzmacnia autentyczność rozwiązania i niejednokrotnie utrudnia odróżnienie naturalnej okleiny od prawdziwego drewna. Decydując się na zakup drzwi fornirowanych wybierzmy taki fornir, który najlepiej będzie pasował do naszego wnętrza i podkreśli jego wyjątkowy charakter. Dobrze wykonane drzwi w okleinie naturalnej posłużą nam wiele lat i będą zachwycać nieprzeciętnym wyglądem oraz elegancją.

Drzwi w okleinie naturalnej Porta Natura Classic

Nasza grupa montażowa dostarczyła i zamontowała cztery komplety drzwi Porta Natura Classic. Model ten charakteryzuje się prostotą oraz wysokiej klasy odpornością mechaniczną. Nasi klienci wybrali wzór 1.1 w usłojeniu pionowym. Układ słojów optycznie wysmuklił drzwi, dzięki czemu idealnie wpasowały się w wąski korytarz. Nasi montażyści osadzili skrzydła na ościeżnicach regulowanych bezprzylgowych. Wypełnienie skrzydeł stanowi płyta wiórowo otworowa co sprawia, że są one cięższe. Dlatego zastosowano do ich mocowania trzy zawiasy „ukryte”.

W modelach pokojowych wykorzystano skrót rekuperacyjny. W domu, w którym działa system wentylacji mechanicznej z rekuperatorem, jest to idealne rozwiązanie. Drzwi wewnętrzne powinny zapewniać przepływ powietrza pomiędzy pomieszczeniami, a skrót rekuperacyjny w dyskretny sposób spełnia to zadanie. W Łazienkach natomiast zastosowano tradycyjne podcięcie wentylacyjne. Klienci wybrali kolor Dąb Winchester, który ociepla wnętrze i sprawia, że jest ono bardzo przytulne. W drzwiach pokojowych zastosowano zamki magnetyczne na klucz, a z blokadą WC w łazienkach. Okucia w kolorze czarnym Klienci wybrali z firmy VDS model Spark Fit z cienką rozetą.

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.