Skip to content

Drzwi ukryte Bydgoszcz

Przyglądając się nowoczesnym aranżacjom, szczególną uwagę zwraca trend charakteryzujący się zlicowaniem drzwi ze ścianą. Brak widocznej ościeżnicy i tylko ledwie dostrzegalne skrzydło drzwiowe tworzą idealnie równą powierzchnię ściany. Drzwi ukryte to nowoczesny produkt dedykowany zarówno prywatnym jak i biznesowym odbiorcom. Ich zaletą jest możliwość dowolnego wykończenia, w tym celu używa się np. lakierowanego szkła, tapety, farby, forniru, paneli ściennych, czy listew sztukateryjnych. Czyli dokładnie wszystkich tych materiałów, których używa się do dekoracji ścian.

Drzwi ukryte możemy dowolnie dostosować do wnętrza. To, czy będą one optycznie zespolone ze ścianą, czy też wyeksponowane, zależy tylko od naszej inwencji i kreatywności. Doskonale sprawdzą się one w garderobie jak i spiżarni. Na rynku drzwi ukryte sprzedaj się również w niestandardowych wysokościach.

Nasza grupa montażowa dostarczyła i zamontowała siedem kompletów drzwi ukrytych Sara ECO 2 z firmy DRE. Klienci zdecydowali się na zastosowanie tego modelu we wszystkich pomieszczeniach. Charakteryzuje się on tym, że jest dostępny w trzech różnych wysokościach: 202cm, 220cm i 240cm. Nasi montażyści osadzili ościeżnice o wysokości 220cm w kolorze białym RAL 9003. Po całkowitej obróbce ościeżnic zawiesili skrzydła na czterech wpuszczanych zawiasach, również w kolorze białym. Całość zdecydowanie przykuwa uwagę i nadaje oryginalności aranżacji.

Wypełnienie skrzydła stanowi płyta wiórowo otworowa, natomiast zewnętrzna powierzchnia pokryta jest gruntem. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klienci mogą w dowolny sposób zaaranżować swoje drzwi. W modelach łazienkowych zastosowano podcięcia wentylacyjne oraz zamki magnetyczne WC. Drzwi pokojowe wyposażone są w zamki magnetyczne na klucz lub zamki oszczędnościowe z nawiertem tylko na klamkę. Całość dopełniają klamki, model DECO z firmy Metal-Bud. Występują one w różnych kolorach. Nasi Klienci wybrali grafit w połączeniu z chromem błyszczącym i wstawką w kolorze złoty dąb. Ta aranżacja zdecydowanie robi wrażenie i nadaje wnętrzu przestronności.       

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.