Skip to content

Drzwi łamane Bydgoszcz

Drzwi łamane to doskonały pomysł na małe wnętrza, ponieważ umożliwiają maksymalne wykorzystanie powierzchni. Nie zapewniają idealnego komfortu akustycznego i prywatności, dlatego rzadko stosowane są jako drzwi do konkretnych wnętrz. Za to świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak spiżarnia, schowek czy garderoba. Podzielone są na dwie symetryczne lub asymetryczne części odpowiednio do siebie dopasowane. Podczas ich otwierania można odnieść wrażenie, że łamią się w miejscach łączeń. Manewrowanie nimi zajmuje mało miejsca, co daje możliwość wydzielenia niewielkiej przestrzeni. Jeśli brakuje nam miejsca, a standardowe drzwi mogłyby wadzić o meble lub ścianę, to warto pomyśleć o zastosowaniu drzwi łamanych.

Na takie właśnie rozwiązanie zdecydowali się nasi Klienci. Wybór padł na drzwi łamane Beta, który jest dostępny w ofercie drzwi Porta. Nasi montażyści zamontowali je w przejściu z sypialni do garderoby, na ościeżnicy regulowanej. Skrzydło załamuje się na sypialnię i dzięki swojej konstrukcji nie wadzi o znajdujące się tam łóżko. Model Beta otwiera się za pomocą okrągłego pochwytu w kolorze czarnym.

Nasi klienci zdecydowali się również na drzwi Porta Verte Home H.5. Model ten charakteryzuje ramiakową konstrukcją. Posiada pięć poziomych przeszkleń. Montażyści osadzili skrzydła na ościeżnicach regulowanych przylgowych. Do białych drzwi Klienci dobrali czarne dodatki. Klamki Euforia na kwadratowej rozecie oraz nasadki na zawiasy. Dodatkowo w wiatrołapie montażyści zamontowali piękny model Loggia z firmy Inter Door. Duży szpros i przezierna szyba sprawiają, że pomieszczenia są doświetlone i przestronne.

Czarne drzwi nadały wnętrzu elegancji i stały się ozdobą domu. Kolejny model na jaki zdecydowali się nasi klienci to Livorno, który również jest dostępny w ofercie drzwi Inter Door. Charakterystycznym elementem tego skrzydła jest pionowa szyba w kolorze mlecznym ułożona pośrodku. Zarówno jeden jak i drugi model klienci wybrali w kolorze czarnym matowym w wersji bezprzylgowej. Przedstawiona realizacja pokazuje, że łączenie różnych modeli drzwi i kolorów można zrobić z klasą i elegancją.         

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.