Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi czarne Bydgoszcz

Czerń we wnętrzach jest kojarzona z oryginalnością i elegancją. Najczęściej występuje w pomieszczeniach zaaranżowanych w stylu nowoczesnym. Do niedawna propozycje w tym kolorze uważane były za bardzo odważne. Obecnie czarne drzwi są jednym z trendów wnętrzarskich. W końcu kolor, o którym mowa to ponadczasowy symbol elegancji i luksusu.

Drzwi czarne z pewnością stworzą w pomieszczeniu efektowny klimat. Ponadto możemy być pewni, że modele w czerni nie wyjdą z mody i jeszcze przez długi czas będą na topie. Świetnie będą prezentować się w pomieszczeniach zarówno w stylu minimalistycznym, jak i industrialnym. Czerń daje nam duże możliwości aranżacyjne i możemy ją zestawiać właściwie z każdym kolorem. Należy jednak zachować ostrożność, by nie uzyskać efektu przesytu.

Nasza grupa montażowa miała okazję zamontować właśnie drzwi czarne. Klienci zdecydowali się na model Haptic 00 z firmy Pol-Skone. Charakteryzuje się on solidną konstrukcją wykonaną z ramiaka drewnianego. Klienci wybrali kolor czarny z grupy Uni Mat Plus, który wyróżnia się satynową powłoką odporną na ślady po palcach. Nasi montażyści osadzili skrzydła drzwiowe na ościeżnicach regulowanych bezprzylgowych.

Wypełnienie drzwi stanowi płyta wiórowo otworowa, której atutem jest lepsza izolacyjność akustyczna w porównaniu do opcji standardowej, czyli „plastra miodu”. Co za tym idzie, ciężar skrzydła jest większy, dlatego nasi Klienci zdecydowali się na dodatkowy trzeci zawias. Wszystkie akcesoria takie jak, ukryte zawiasy, czoło oraz zaczep zamka dobrano w kolorze czarnym. Klamki Tender Fit z firmy VDS, również w tej samej kolorystyce są niemal niewidoczne na tle skrzydła. Nie oznacza to jednak, że zupełnie zniknęły. Ich nowoczesny styl doskonale komponuje się z wybranym modelem drzwi. Całość świetnie komponuje się na tle białej i szarej ściany.

Salon drzwi Bydgoszcz.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Bydgoszczy. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi bydgoscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 52 346 55 23. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.