fbpx

Specjalista ds. Inwestycji Budowlanych

Dodano:

Aktualnie poszukujemy w oddziałach:

Bydgoszcz, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin

Opis stanowiska:

Obowiązki

  • aktywne monitorowanie i pozyskiwanie inwestycji realizowanych na wyznaczonym terenie w obszarze sprzedaży i montażu drzwi,
  • nawiązywanie kontaktów i prowadzenie negocjacji handlowych,
  • opracowywanie ofert kosztorysowych,
  • współpracę ze wszystkimi działami firmy w celu zapewnienia prawidłowej realizacji inwestycji,
  • budowanie baz danych,
  • raportowanie zgodnie ze standardami firmy,
  • nadzorowanie procesu inwestycji na każdym jej etapie, współpraca z kierownikami, inżynierami budowy, z ekipami montażowymi w celu skutecznego zakończenia inwestycji,
  • dbanie o wizerunek firmy,

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
  • znajomość branży stolarki drzwiowej oraz branży inwestycji budowlanych będzie istotnym, dodatkowym atutem,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność szybkiego uczenia się, kreatywność, konsekwencja w działaniu, determinacja w osiąganiu celów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
  • doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta i łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, oraz premiowanie sukcesów,
  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym ambitnym zespole,
  • wsparcie i pomoc wszystkich członków zespołu,
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
  • dużą swobodę w realizacji własnych pomysłów zmierzających do skutecznego pozyskiwania i realizacji inwestycji na rynku budowlanym.

Klauzula RODO:

Zakończenie rekrutacji:

31 grudnia 2023

Zgłoszenia:

Skontaktuj się

Polecane produkty