fbpx

Menedżer ds. Inwestycji Budowlanych

Dodano:

Aktualnie poszukujemy w oddziałach:

Szczecin, Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań

Opis stanowiska:

Firma Stalrem Sp. z o.o. poszukuje Menedżera ds. Inwestycji Budowlanych, który dołączy do naszego zespołu w branży zajmującej się stolarką budowlaną. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie relacji z klientami, prezentację naszych produktów oraz pozyskiwanie nowych inwestycji w zakresie stolarki budowlanej obejmującą: drzwi, bramy, okna.

Obowiązki

  • Aktywne pozyskiwanie klientów.
  • Przedstawianie i promocja asortymentu firmy, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Analiza rynku, identyfikacja nowych możliwości biznesowych oraz śledzenie trendów branżowych.
  • Budowanie trwałych relacji z klientami, montażystami oraz deweloperami.
  • Opracowywanie ofert handlowych i współpraca z działem technicznym w zakresie specyfikacji produktów.
  • Prowadzenie nadzoru nad pełnym przebiegiem inwestycji, we współpracy z kierownikami, inżynierami budowy oraz zespołami montażowymi, celem skutecznego ukończenia projektu.
  • Bieżące raportowanie

Wymagania:

  • Aktualne prawo jazdy kategorii B.
  • Minimum średnie wykształcenie, preferowane wyższe.
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office.
  • Umiejętność skutecznej negocjacji.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Samodzielność, determinacja oraz zdolność do pracy w zespole.
  • współpracę ze wszystkimi działami firmy w celu zapewnienia prawidłowej realizacji inwestycji.
  • Znajomość techniczna branży stolarki otworowej – będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w sprzedaży/ koordynacji prac produktów stolarki budowlanej -będzie również mile widziane.
  • Lokalizacja: Praca w obszarze województwa zachodniopomorskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, , małopolskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia, składający się z części stałej i prowizji.
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, auto służbowe
  • Niezbędne szkolenia produktowe
  • Pakiet Multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu.
  • Elastyczne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub B2B

Klauzula RODO:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Stalrem Sp. z o.o., Al. Bohaterów Warszawy 29 B, 70-340 Szczecin, NIP: 852-23-64-745, REGON: 812503570,

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Państwa zgoda udzielona poprzez przesłanie dokumentów rekrutacyjnych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji oraz przez okres 6 miesięcy po jej zakończeniu w celu ewentualnej obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacyjnym.

Mamy nadzieję, że dołączysz do nas, jeśli chcesz być częścią ekscytującej branży budowlanej i przyczynić się do rozwoju naszej firmy!

Z poważaniem,

Zespół Rekrutacyjny

Stalrem Sp. z o.o.

Al. Bohaterów Warszawy 29 B

70-340 Szczecin

Zakończenie rekrutacji:

bezterminowo

Zgłoszenia:

Skontaktuj się

Polecane produkty