Skip to content

Drzwi wejściowe Szczecin

Drzwi wejściowe Szczecin. Do mieszkania prywatnego na szczecińskim Niebuszewie dostarczyliśmy i zamontowaliśmy drzwi Porta. W tym przypadku Klient zdecydował się na model drzwi Porta Granit klasa C. Są to popularne drzwi wejściowe cechujące się wieloma rozwiązaniami zapewniającymi wysokie standardy bezpieczeństwa. Rama skrzydła wykonana jest z klejonki drewna iglastego. Poszycie skrzydła stanowi specjalna płyta dwuwarstwowa z blach aluminiowej i HDF-u. Specjalnie na życzenie Klienta Producent wykonał skrzydło w niedostępnym w standardzie kolorze Piaskowiec. Jest to okleina CPL HQ 0,7. Intarsja w kolorze srebrnym w postaci 3 pionowych pasów.

Wysokie parametry bezpieczeństwa skrzydeł wejściowych Porta zapewniają między innymi zamek listwowy wielobolcowy, dostosowany pod dwie wkładki patentowe, bolce antywyważeniowe i wzmocniony zawias trójelementowy. Do kompletu zamontowaliśmy ościeżnicę stalową PROJEKT BIS. W tej opcji dzięki specjalnie zaprojektowanemu profilowi części stalowej ościeżnicy można dokonać montażu nakładek. Zauważmy, że rozwiązanie to zapewnia estetyczne wykończenie. Doskonale dopasowane do drzwi oraz elewacji. Całość dopełnia klamka firmy PORTA, model GRANIT, kolor tytanowy.

Drzwi wejściowe Szczecin – skrzydła po montażu:

Salon drzwi Szczecin.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Szczecinie. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi szczecińscy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 91 48 47 399. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.