Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Porta Resist Rabowice

Drzwi w okleinie Gladstone nie tylko urzekają urokiem, ale również dzięki odpowiedniemu pokryciu dają satysfakcję użytkowania na wiele lat. Oryginalne wykończenie z widocznym układem włókien podkreśla surowość drewna. Dodatkowo wielowarstwowa struktura laminatu nadaje wyjątkową wytrzymałość na ścieranie, zarysowania i odporność na działanie środków chemicznych. Model przeznaczony do miejsc o dużym natężeniu ruchu, stosując wypełnienie skrzydła w płycie wiórowo otworowej drzwi posiadają III klasę mechaniczną.

Drzwi Porta Resist Rabowice – zdjęcia po montażu:

Nasz Klient zdecydował się na kolekcję drzwi Porta Resist, model E.1 w wersji bezprzylgowej osadzone na trzech zawiasach bezprzylgowych z możliwością regulacji w trzech płaszczyznach. Wykończenie drzwi w okleinie Gladstone- Halifax Naturalny. Wybrany model E.1 z intarsjami, uzupełniony o czarne wstawki, które nawiązują do ciemnych słojów drewna. Dodatkowo celem zabezpieczenia krawędzi skrzydła, boki zostały pokryte taśmą ABS. Dopełnieniem całości zamówienia były zamki magnetyczne w kolorze srebrnym i czarne klamki Divo z rozetą kwadratową.

Salon Drzwi Poznań

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Poznaniu. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 61 846 08 60. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.