Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi z pionową szybą Poznań

Przy wyborze drzwi dla całego domu kierujemy się najczęściej poczuciem własnej estetyki, ale warto zwrócić również uwagę na funkcjonalność i jakość wykonania. Zakup drzwi to decyzja na długie lata, więc to jaki produkt wybierzemy i w jakim wykończeniu będzie decydowało o trwałości. Producenci stolarki drzwiowej wychodzą naprzeciw najnowszym trendom i wprowadzają wiele nowości, które cieszą się sporą popularnością. Jednym z wielu pomysłów są drzwi z pionową szybą.

Z takiego pomysłu producenta Porta skorzystała również jedna z naszych Klientek. Do swojego domu wybrała model drzwi Porta Focus 4.A oraz Porta CPL 1.1. Skrzydła wraz z ościeżnicami wykończonymi solidną okleiną syntetyczną CPL o grubości 0,2 mm w najnowszym kolorze hikora naturalna. Wypełnienie skrzydła stanowi płyta wiórowo otworowa. Całość obłożona jest płytą HDF, natomiast krawędzie skrzydła pokryte taśmą ABS.

Drzwi z pionową szybą Poznań, czyli model Focus 4A zamontowaliśmy z czarną szybą nieprzezierną. Szyba taka idealnie współgra z klamkami APRILE FRESIA. Dodatkowo do pomieszczenia technicznego klientka wybrała płaski model CPL 1.1 z uszczelką opadającą, która automatycznie dopasowuje się do podłogi po zamknięciu skrzydła. Nasza Autoryzowana Grupa Montażowa zamontowała drzwi  w wersji bezprzylgowej. Zawiesiła je na ościeżnicach Porta System Elegance z regulacją w zakresach od 9,5 cm nawet do 30 cm.

Centrum Drzwi Poznań

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Poznaniu. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 61 846 08 60. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.