Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi Wiśniowski Poznań

Drzwi Wiśniowski Poznań montowaliśmy w ramach współpracy z firmą ERBUD S.A. Był to kontrakt na dostawę oraz montaż drzwi i bram w nowo wybudowanym budynku apartamentowym przy ul. Smoluchowskiego 3. Zgodnie z umową dostarczyliśmy oraz zamontowaliśmy drzwi techniczne stalowe jedno oraz dwuskrzydłowe firmy Wiśniowski.

Dodatkowo zamontowaliśmy kilkadziesiąt sztuk skrzydeł o odporności ogniowej EI30 oraz EI60 z przeszkleniem ppoż. i z kontrolą dostępu za pomocą elektrozaczepu. Dostarczyliśmy również drzwi ewakuacyjne o nietypowym wymiarze, w których światło przejścia wynosi 120 cm. Do skrzydeł zastosowaliśmy srebrne samozamykacze ramieniowe Dorma TS71 oraz klamki ze stali nierdzewnej.

Na szczególną uwagę zasługuje dostawa oraz montaż zestawu bram garażowych Wiśniowski wraz z panelami, które zamontowaliśmy w otworach o wysokości 4,5 m. Bramy współpracują ze zintegrowaną pętlą indukcyjną i zestawem czujników regulujących wjazd/wyjazd z garażu podziemnego. Garaż jest wyposażony w system platform parkingowych, który umożliwia postój dwóch pojazdów na jednym standardowym miejscu postojowym.

Inwestycja mieści się w poznańskiej dzielnicy Grunwald w pobliżu Lasku Marcelińskiego i Portu lotniczego Ławica. Jego inwestorem jest spółka Ogrody Różane Sp. z o.o należąca do wielkopolskiego dewelopera Konimpex-Invest Sp. z o.o.

Drzwi Wiśniowski Poznań – zintegrowany wjazd do garażu:

Salon Drzwi Poznań

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Poznaniu. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 61 846 08 60. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.