Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi przesuwne Kamionki

Drzwi przesuwne Kamionki. Przedstawiamy przykładowy montaż kasety do drzwi przesuwnych zabudowanych w ścianie – w systemie bezościeżnicowym. Montaż drzwi przesuwnych w kasecie najlepiej zaplanować na początku wykonywania prac wykończeniowych. Najkorzystniej w momencie projektowania układu wnętrza i ścian działowych, w których planujemy zamontować kasetę do drzwi przesuwnych ze skrzydłem drewnianym lub taflą szklaną. Ponieważ konstrukcja kasety jest montowana bezpośrednio do profili wzmocnionych jeszcze przed montażem płyt gipsowo-kartonowych, ważna jest odpowiednio wczesna decyzja o zamówieniu kasety. Inwestorka otrzymała wszystkie informacje niezbędne do przygotowania otworu, aby nasi montażyści mogli sprawnie wykonać pierwszy etap montażu.

Nasza Klientka do systemu przesuwnego wybrała taflę szklaną o grubości 8 mm z satynowym wykończeniem. Dodatkowo skrzydło zostało doposażone w spowalniacz, który montowany jest na górnej krawędzi skrzydła. Umożliwia delikatne domknięcie drzwi do ościeżnicy i podnosi komfort użytkowania drzwi przesuwnych. W związku z ograniczonym miejscem na kątowniki ościeżnicy, została wybrana kaseta bezościeżnicowa. Dzięki takiej konstrukcji skrzydło szklane dyskretnie umieszczone jest w kasecie i idealnie wkomponowuje się w zaaranżowane wnętrze.

Drzwi przesuwne Kamionki – w trakcie montażu:

Salon Drzwi Poznań

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Poznaniu. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 61 846 08 60. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.