Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi białe wewnętrzne Poznań

Drzwi białe wewnętrzne nie bez powodu są zdecydowanie najczęściej wybierane przez Klientów. Biały kolor jest niezwykle elegancki  i uniwersalny niemalże dla każdego wnętrza.

Drzwi białe wewnętrzne mają jeszcze jedną zaletę – rozjaśniając nieduży pokój czy korytarz, optycznie powiększają te niewielkie pomieszczenia. W połączeniu z białymi dodatkami w pokoju, takimi jak ramy okna, listwy przypodłogowe i poduszki, tworzą idealną harmonię, która sprawia wrażenie doskonałego porządku. Ponadto kolor biały jest kolorem ponadczasowym. Nigdy się nie starzeje. Dlatego właśnie jest tak często wybieranym przez dekoratorów wnętrz.

Drzwi wewnętrzne Porta Verte Home

Drzwi białe wewnętrzne z kolekcji Porta Verte Home to nasza kolejna realizacja drzwi ramowych w Poznaniu. Klient zdecydował się na ościeżnice  w wersji przylgowej. Do pomieszczeń pokojowych zamontowaliśmy model drzwi Porta Verte J.6. Drzwi łazienkowe to wzór J.2 z dwoma szybkami i podcięciem wentylacyjnym. Natomiast pomieszczenie techniczne z brakiem przeszklenia – zastąpiliśmy panelem płaskim. Wszystkie drzwi montażyści osadzili na ościeżnicach regulowanych Porta System z opaskami maskującymi o szerokości 80 mm. Na uwagę zasługują także osłonki zawiasów, które wkomponowały się idealnie w kolor drzwi powodując w rezultacie efekt ujednolicenia całości. Nasz Klient wybrał klamki w kolorze czarnym, kontrastujące z pozostałymi elementami – model Porta Rumba.

Centrum Drzwi Poznań

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Poznaniu. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 61 846 08 60. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.