Skip to content

Czarne drzwi wewnętrzne

Czarne drzwi wewnętrzne to bardzo elegancka i jednocześnie uniwersalna forma wykończenia wnętrza. Zastosowanie kontrastu w urządzaniu swojego mieszkania jest zawsze tzw. bezpiecznym wyborem. Taka kombinacja barw będzie przyciągać uwagę i dawać ogromne pole do popisu przy wyborze najróżniejszych dekoracji. Świetnie sprawdzą się tutaj jasne, minimalistyczne elementy wyposażenia wnętrz.

Najczęstszą barierą w wyborze czarnej kolorystyki jest obawa o utrzymanie czystości. Producent Pol-Skone posiada w swojej ofercie okleinę Uni Mat Plus, charakteryzującą się powierzchnią jedwabiście gładką i powłoką ANTI FINGER, chroniącą przed nieestetycznymi plamami.

Czarne drzwi wewnętrzne Pol-Skone

Dla naszego klienta zamontowaliśmy dwa rodzaje drzwi. W pierwszej kolejności montażyści zamontowali ościeżnicę i drzwi Pol-Skone Harmony, drzwi ukryte z wykończeniem do malowania. Klient zdecydował się pomalować ścianę oraz drzwi czarną farbą ścienną. Dla pozostałych pomieszczeń wybrany został model Pol-Skone Haptic w wersji 00. Skrzydło opiera się na ramiaku drewnianym obłożonym dwiema płytami HDF, w standardowym wyposażeniu wypełnienie stanowi „plaster miodu”. Nasz klient wybrał ulepszoną wersję w płytę wiórowo otworową oraz trzeci zawias kryty DUO TK.

Całość zamówienia dopełniły klamki Convex model 1495, który idealnie wpasował się w realizację.

Centrum Drzwi Poznań

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Poznaniu. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 61 846 08 60. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.