Skip to content

Porta Verte Home Łódź

Porta Verte Home Łódź. Dostawa i montaż 4 kompletów drzwi przylgowych z ościeżnicami regulowanymi wraz z drzwiami wejściowymi do mieszkania w bloku wielorodzinnym na ul. Potulnej w Łodzi Górnej.

Skrzydła wewnątrzlokalowe Porta Verte Home, model G4 na ościeżnicach regulowanych. Całość w okleinie Portaperfect 3D dąb klasyczny. Skrzydła ramowo-płycinowe, ramiaki i płyciny wykonane z płyty MDF, oklejone obwiedniowo. Szyba matowa hartowana. Opaski w ościeżnicach 6 cm łączone pod katem 45 stopni. Rozmiary drzwi:”60″, „70” i „80” z ościeżnicami o zakresach 075-095 i 140-160. Na skrzydłach zamontowaliśmy również klamki Next w kolorzesrebro błysk.

Porta Verte Home Łódź – drzwi w mieszkaniu:

Drzwi wejściowe to Porta Granit model 6 z obustronnymi intarsjami. Skrzydło wykonane jest z klejonki drewna iglastego, którego poszycie stanowi specjalna płyta dwuwarstwowa z blachy aluminiowej, w rozmiarze 80 cm. Drzwi odporne na włamanie w klasie C. Posiadają izolacyjność akustyczną równą 32dB. Wyposażone w zamek listwowy. Ościeżnica stalowa w kolorze popiel mat, przystosowana pod nakładkę. Skrzydło i nakładka w kolorze beton jasny. W drzwiach zamontowaliśmy okucia Porta Granit w kolorze Inox.

Drzwi wejściowe Porta Granit 6 00

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.