Skip to content

Drzwi z panelami Łódź

Wielokrotnie przy wyborze elementów aranżacji wnętrza mieszkania lub biura nasi Klienci kierują się nowoczesnym wyglądem drzwi. Ale także prostotą ich wykonania. Bez wątpliwości, takim rozwiązaniem są drzwi z panelami. Firma Pol-Skone takie rozwiązanie posiada w swojej ofercie. Na kompletne drzwi z panelami składa się skrzydło wraz z ościeżnicą regulowaną bezprzylgową, której belka pozioma jest integralną częścią obustronnego, przewyższonego panelu górnego. Strzelistość takiej konstrukcji dopełnia aranżacje, które stawiają na nowoczesny design, a także podkreśla, że drzwi to bardzo istotny element wystroju wnętrza.

Drzwi z panelami firmy Pol-Skone model Impuls, to skrzydła o konstrukcji płytowej. Oparte na ramie z drewna iglastego, obłożonego obustronnie płytą HDF. Pokryte są wytrzymałym laminatem  Lamistone CPL lub Silkstone. Wzór W13, to skrzydło z wertykalnym przeszkleniem, stanowiącym niesymetryczne połączenie dwóch osobnych elementów skrzydła. Konstrukcja utrzymywana jest w  całości przez szybę bezpieczną hartowaną. Klient ma do wyboru  szyby brązowe lub białe matowe, przezierne, bądź czarne.

Przeszklenie klejone jest  z dwóch warstw szyby z folią wewnątrz, o łącznej grubości 8,5 mm. Taka konstrukcja daje bardzo stabilne i bezpieczne połączenie, przy zachowaniu niemalże futurystycznego wyglądu skrzydła. Przy dodatkowym zastosowaniu wcześniej wymienionych ościeżnic bezprzylgowych z panelami górnym Pol-Skone Vertigo, skrzydła Impuls prezentują się oszałamiająco.

Drzwi z panelami Pol-Skone Impuls

Wybór taki padł zatem w przypadku jednej z przychodni zdrowia w Łodzi, gdzie wdrożyliśmy właśnie takie rozwiązanie. Drzwi do pomieszczeń technicznych, które zostały wybrane to Pol-Skone Impuls W01. Jest to wariant płaskiego skrzydła, bez przeszklenia. Wypełnienie stanowi płyta wiórowo otworowa. Takie wypełnienie zwiększa znacząco stabilność i wytrzymałość całej konstrukcji. W gabinetach zamontowaliśmy wcześniej opisywany model Impuls W13, z szybą przeźroczystą.

Wybrana kolorystyka drzwi to dla połowy z zamówionych drzwi kolor Lamistone CPL Biały 258, a dla pozostałych drzwi to kolor Lamistone CPL Industry 2. Kolor Industry jest w odcieniu betonu, który w połączeniu z wykończeniami ścian z czerwonej cegły nadaje wnętrzu bardzo loftowy wymiar. Dobrane panele górne ościeżnic wahały się w zakresie wysokości od 600 do 900mm. Dostępne wysokości paneli w ofercie zaczynają się od 100mm na 1000mm kończąc.

Na miejscu budowy przycięliśmy panele na odpowiednią wysokość. Prezentowane drzwi to konstrukcja bezprzylgowa skrzydła. Charakteryzuje się tym, że, skrzydło pozostające w pozycji zamkniętej tworzy licującą się połać z powierzchnią ościeżnicy. Taki efekt jest możliwy dzięki zastosowaniu trzech specjalnych zawiasów ukrytych z regulacją w trzech płaszczyznach. Standardowymi zamkami stosowanymi przy takich konstrukcjach przez Pol-Skone to zamki magnetyczne, zachwycające cichym, bezawaryjnym funkcjonowaniem. Do tego zestawu dobraliśmy klamki Iskra w kolorze antracyt. Producentem jest firma Metal-Bud. Patrząc na zdjęcia z realizacji mamy wrażenie, jakby drzwi z panelami tworzyły jedność z całym budynkiem.

Salon drzwi Łódź.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.