Skip to content

Drzwi z dużą szybą Łódź

Przy projektowaniu wnętrz nie zwraca się często należytej uwagi na dostęp do naturalnego światła. Usytuowanie budynku, układ ścian działowych, a także wielkość okien niekiedy wpływa na niedobór światła dziennego wewnątrz budynku. W takich przypadkach klienci rozważają wybór drzwi z dużą szybą, co potrafi wyeliminować ten problem. Niewątpliwie naturalne światło słoneczne wpływa znacznie korzystniej na nasze samopoczucie, a także na nasz portfel względem sztucznie generowanego oświetlenia sieciowego budynku.

W naszej ofercie posiadamy drzwi o rozmaitych rozmiarach i kształtach przeszkleń. Poczynając od tafli szklanych, które w całości stanowią przepuszczalną dla fotonów przegrodę pomieszczeń, po finezyjne połączenia dużych połaci szkła z konstrukcjami płytowymi drzwi. Takową konstrukcję posiada również w swojej ofercie Producent drzwi Porta ze swoim jednym z flagowych modeli – Focus.

Porta Focus – drzwi z dużą szybą

Konstrukcję tych skrzydeł tworzą dwie płyty oparte o ramy z drewna iglastego. Ich wypełnienie stanowi w standardzie karton o strukturze „plastra miodu”. Za stosunkowo niewielką dopłatą dostępna jest bardziej wytrzymała opcja wypełnienia płytą wiórową otworową, co przy takich konstrukcjach warto rozważyć. Płyty te połączone są w jednolitą całość za pomocą pionowej dużej szyby hartowanej matowej o grubości 8 mm. Dzięki takiemu wykonaniu Porta Focus 4.B, czyli drzwi z dużą szybą sprawiają wizualne wrażenie połączenia tafli szklanej z drewnem. Przy zastosowaniu takiego rozwiązania w naszym wnętrzu za dnia zagości znaczna, dodatkowa dawka promieni słonecznych.

W prezentowanej realizacji u jednego z naszych Klientów zamontowaliśmy właśnie takie drzwi z dużą szybą. Na wizualizacji można zauważyć, że gdyby klient zdecydował się na drzwi pełne bez szyby, we wnętrzu panowała by przygnębiająca ciemność. Dodatkowo do dwóch pomieszczeń, w których nie było potrzeby doświetlenia wnętrza, Klienci wybrali drzwi pełne Pol-Skone Harmony. Skrzydła na ościeżnicy aluminiowej ukrytej, która została wykończona w gestii naszego Klienta za pomocą płyt gipsowo-kartonowych. Uzyskany poprzez taki zabieg efekt końcowy prezentuje się bardzo subtelnie. W zasadzie, gdyby nie ekskluzywna klamka Corona Impera w kolorze miedzianym, dobrana do wszystkich drzwi wewnętrznych, w miejscu drzwi ukrytych można by omyłkowo stwierdzić, że nie ma za ścianą żadnego pomieszczenia.

Salon drzwi Łódź.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.