Skip to content

Drzwi z doświetlem Łódź

W przypadku szerokiego otworu drzwi wejściowych do domu, mamy dwa warianty do wyboru.  Pierwszym z niech jest wybór zestawu drzwi dwuskrzydłowych. Skrzydło bierne rygluje się do otworowania w górnej belce ościeżnicy. Posiada zaczepy zamka umieszczonego w skrzydle czynnym. W przypadku drzwi stalowych wejściowych do domu polskiej firmy Wikęd, mamy do wyboru przeróżne warianty wzornictwa skrzydeł biernych, dzięki temu możemy bez problemu spasować stylistycznie dwoje skrzydeł. Wariant drzwi dwuskrzydłowych występuje jedynie w opcji Premium Termo, czyli skrzydłach o grubości 54 mm i ościeżnicy aluminiowej ciepłej z przegrodami termicznymi.

Częściej wybieranym jednak wariantem uzupełnienia szerokiego otworu wejściowego jest zastosowanie drzwi z doświetlem bocznym. Taki zestaw gwarantuje nam dużo więcej światła wewnątrz przedsionka, a dzięki szerokiemu wachlarzowi szkleń do wyboru możemy uzupełnić naświetle szybą, która nie będzie w żaden sposób zagrażała prywatności mieszkańców. Przykładem jest tak zwane „lustro weneckie”.

 Doświetla mogą być szklone różnymi szybami, między innymi:

  • szyby refleks, które odbijają większość fotonów docierających do połaci szkła, dając lekki lustrzany efekt, lecz w przypadku zaświecenia się światła wewnątrz pomieszczenia, szyba staje się niemal całkowicie przezierna, dostępne w wariantach brąz i grafit,
  • standardowa szyba przeźroczysta,
  • szyba – „lustro weneckie”, nie przepuszczająca w żadnym stopniu obrazu z wewnątrz, zarazem widząc wszystko, co dzieje się na zewnątrz,
  • glass design – lustro weneckie czarne,
  • szyba mleczna biała przez którą widzimy jedynie delikatne obrysy przedmiotów i postaci,
  • szyba piaskowana według wzoru, które są w stanie odwzorowywać ułożenie frezowań ze skrzydła drzwiowego przeziernymi paskami połączonymi z piaskowaną połacią,
  • piaskowane w całości,
  • wypełnienie naświetla panelem pełnym w kolorze drzwi.

Naświetla powstają na ramach aluminiowych o szerokości 55mm, oraz dostępne są jedynie w wariantach drzwi Termo z ościeżnicami ciepłymi aluminiowymi. Drzwi z doświetlem Łódź łączone są za pomocą specjalnych kości montażowych.

Na jednej z naszych realizacji w okolicach Łodzi wybór Klientów padł na duże doświetle boczne w wariancie drzwi Optimum Termo. Doświetle uzupełniliśmy szkleniem „lustro weneckie”. Skrzydło wybrane przez Klientów to wzór 30 z ramką przyszybową inox. Do zestawu dobraliśmy pochwyt prostokątny Beta o długości 1500 mm. Mocowany do skrzydła pod kątem 90 stopni.

Salon drzwi Łódź.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.