Skip to content

Drzwi z czarnymi elementami

Dzisiejsze trendy bezkonkurencyjnie zdobywają elementy wyposażenia wnętrz w kolorze czarnym. Połączenie drewna z czarnym kontrastującym kolorem stanowi świetne połączenie dla klientów ceniących sobie ponad wszystko nowoczesny i ekstrawagancki wygląd pomieszczeń. Konfiguracji drzwi z czarnymi elementami jest wiele. Dobrym zabiegiem jest zastosowanie ościeżnicy w jednolitym kolorze czarnym. Skrzydła za to pokrytego w strukturalnym drewnie. Można również dobrać klamki, których oferta w tym kolorze jest bardzo obszerna. Zawiasy ukryte, jak i nawierzchniowe czopowe, a także czoło zamka również nie stanowi problemu u żadnego z producentów, by powlec je czarnym akcentem. Niektóre z modeli skrzydeł, posiadają w swoim kroju dodatkowe zdobienia, na których kolor podczas konfiguracji produktu jesteśmy w stanie wpłynąć. Są to na przykład szyby, które w wersji klejonej z folią w wersji VSG dostępne są w kolorze czarnym. Są też delikatne aplikacje aluminiowe, wzbogacające połać skrzydła.

Tak więc dostępność różnych rozwiązań zastosowania tego topowego koloru jest stosunkowo dużo. Nie ważne, czy wybierzemy jedno, czy drugie z nich, to zawsze kolor czarny stanowi element przyciągający wzrok i unowocześniający cały wystrój.

Drzwi Porta Level z czarnymi akcentami

U jednego z naszych klientów w Starowej Górze pod Łodzią, montażyści osadzili 12 kompletów drzwi z czarnymi elementami. Wybór Klienta w tym przypadku padł na nietuzinkowy model drzwi Porta Level wzór C.2. Model ten występuje w standardzie z dedykowanymi przewyższanymi panelami górnymi ościeżnicy, które dodatkowo upiększają całą konstrukcję. Model Level C.2 to drzwi z czarnymi elementami w postaci poziomych intarsji aluminiowych.

Paski te rozdzielają skrzydło na trzy różne połacie skrzydła, na których poprzez zabieg wertykalnego przemieszania usłojenia wybranej przez klienta okleiny Portadecor Dąb Catania, sprawiają wrażenie artystycznego, choć zamierzonego nieładu, ostatecznie podpartego nieskalaną symbiozą każdego z elementów. Dodatkowo do drzwi dobrane zostały zamki z czołem w kolorze czarnym, a także zawiasy ukryte i klamki w tymże pokryciu. Podsumowując, decydując się na wnętrze cechujące się wysoką estetyką, świeżością jak i niesztampowością, bardzo dobrym wyborem w przypadku stolarki drzwiowej jest zastosowanie jakiegoś elementu w kolorze czarnym, chociażby tego najmniejszego.

Dostawa i montaż drzwi bezpieczne Łódź

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.