Skip to content

Drzwi z aplikacjami aluminiowymi

Drzwi z aplikacjami aluminiowymi to nowy trend rysujący się wśród naszych Klientów. Urządzając swoje mieszkanie zasadniczo zależy nam, aby zostało to wykonane z dbałością o szczegóły. To właśnie one, choć na pierwszy rzut oka mało widoczne, tworzą najbardziej efektowne wnętrza.

Nasza grupa montażowa dostarczyła i zamontowała cztery komplety drzwi z aplikacjami aluminiowymi w Łodzi. Klienci spośród ogromnej oferty naszego salonu zdecydowali się na drzwi płytowe Porta Line z aluminiowymi aplikacjami w postaci pionowych intarsji umiejscowionych na powierzchni skrzydła. Skrzydła z aplikacjami aluminiowymi zamontowaliśmy u Klientów w ich prywatnym domu. Intarsje aluminiowe, choć niewielkie, zwracają na siebie uwagę zwłaszcza przy otwieraniu drzwi.

To właśnie wtedy możemy dostrzec połyskiwanie wywołane załamywaniem się światła na szczotkowanej powierzchni intarsji. Zniewalający efekt dopełnia wybrany przez naszych Klientów kolor laminatu drzwi  – CPL Beton Jasny. Komponuje się niesamowicie swą szarością z kolorem aluminium, a także dobraną przez klienta klamką Metalbud Topaz w kolorze stali nierdzewnej. Drzwi te, mimo swojej stonowanej barwy, w takiej konfiguracji tworzą bardzo ciekawe, lekko industrialne wnętrze.

Dzięki konstrukcji skrzydła opartej o ramiak z litego drewna iglastego, oraz wypełnieniu wnętrza płytą wiórową otworową, doborem trzeciego zawiasu czopowego, a także zabezpieczenia krawędzi skrzydeł wytrzymałą taśmą z tworzywa ABS, drzwi z aplikacjami aluminiowymi Porta Line w trzeciej klasie wytrzymałości mechanicznej, stanowią w warunkach domowych wybór na lata i trwałość zbliżoną do imitowanego przez pokrywający je laminat betonu.

Salon drzwi Łódź.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.