Skip to content

Drzwi Wikęd Rąbień

Drzwi Wikęd Rąbień (gmina Aleksandrów Łódzki). Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy 3 komplety drzwi wejściowych do domu jednorodzinnego. Producent drzwi Wikęd. Klient wybrał kolekcję Optimum i Premium z ościeżnicami Termo. Całość w kolorze antracyt gładki. W skrzydłach zamontowaliśmy klamki Magnus w kolorze Inox oraz wkładki antywłamaniowe.

Przedstawione na zdjęciach drzwi z serii Optimum to model 42 z szybą lustro weneckie w rozmiarze 90, skrócone fabrycznie do otworu 206 cm. Skrzydło posiada grubość 76 mm, współczynnik izolacyjności Ud=0,85.

Kolejne dwie pary drzwi są płaskie z delikatnymi frezami serii Premium, rozmiar 90. Model 26D. Jedne standardowej wysokości a drugie z naświetlem bocznym i niższe od standardu. Szyba w naświetlu grafit reflex. Skrzydło wyposażone w pochwyt jednostronny Alfa montowany pod kątem 90 stopni. Grubość skrzydeł 54mm, izolacja termiczna Ud=0,98.

Bardzo dobre parametry techniczne, w tym doskonała izolacyjność termiczna oraz akustyczna w parze z dobrą ceną powodują, że drzwi Wikęd są często wybierane przez naszych Klientów. Montaż odbył się w dniu 18 listopada. 

Drzwi Wikęd Rąbień – dokumentacja fotograficzna:

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.