Skip to content

Drzwi Wikęd Konstantynów Łódzki

Drzwi Wikęd Konstantynów Łódzki. Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy drzwi zewnętrzne marki WIKĘD – wiodącego producenta drzwi stalowych. Seria Prestige Termo LUX, która świetnie nadaje się jako drzwi do budynków jedno i wielorodzinnych. Cały zestaw składa się ze skrzydła w rozmiarze 90 oraz naświetla bocznego.  Skrzydło pełne z w kolorze antracyt szafir. Z prawej strony naświetle boczne – przeszklone szybą bezpieczną reflex brąz. Od zewnątrz skrzydło wyposażyliśmy w pochwyt Beta z przyciskiem w rozmiarze 150, mocowanym pod kątem 90 stopni.

Drzwi do domu z serii Termo Prestige LUX dzięki swojej grubości wynoszącej aż 86 mm posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną Ud=0,79 i akustyczną 32dB. Skrzydło posiada czterostronną przylgę. Wypełnienie stanowi pianka oraz ramiak z drewna klejonego. Ościeżnica posiada dwie uszczelki i wkład termoizolacyjny w każdej komorze.  Dodatkowo w drzwiach są trzy zaczepy z regulowanym dociskiem, 6 bolców antywyważeniowych, oraz zasuwnica z zamkiem głównym i językiem centralnym.

Drzwi Wikęd Konstantynów Łódzki – wejście do domu:

Salon drzwi Łódź.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.