Skip to content

Drzwi wewnętrzne od ręki Łódź

Często sytuacja zmusza klientów do poszukiwań drzwi z szybkim terminem realizacji. Jako dystrybutor, nasza firma utrzymuje stany magazynowe drzwi wewnętrznych Porta Verte Home G. Są to drzwi o konstrukcji ramiakowej. Składają się one z ramiaków i płycin, a także szyb białych matowych o nieznacznej połaci. Dostępne są wzory G.4 (z czterema szybami), G.2 z dwiema szybami od góry i podcięciem wentylacyjnym. Dostępny jest także wzór G.0 (bez przeszklenia – pełne). Staramy się uzupełniać na bieżąco braki w stanach magazynowych.

Drzwi wewnętrzne od ręki – jak zamawiać?

Aby mieć pewność, czy dana realizacja przebiegnie sprawnie, należy umówić się z naszym montażystą na wizytę pomiarową. Ewentualnie samemu można spisać rozmiary i strony otwierania drzwi. Istotne, aby zmierzyć również grubości murów i przesłać do nas na adres mailowy: lodz@stalrem.pl. Po otrzymaniu od Państwa takiej informacji zweryfikujemy, czy w danej chwili wszystko z danego zakresu posiadamy na naszym magazynie. Ościeżnice dedykowane do drzwi, które posiadamy w ciągłej sprzedaży, to podstawowy wariant MDF o profilu 100mm. Posiadamy także ościeżnice regulowane do zabudowy ściany o grubościach od 75mm aż do 300mm. Opaski maskujące w ościeżnicach regulowanych mają szerokość 60mm.

Drzwi wewnętrzne od ręki Łódź – Porta Verte Home G występują w jednym wariancie kolorystycznym – okleina Portadecor biała. Jest to kolor gładki, bez usłojenia drewnianego. Dzięki okleinowaniu obwiedniowym drzwi ramiakowych Porta, w przypadku modelu Porta Verte Home G nie widzimy krawędziowych łączeń okleiny, gdyż są one schowane wewnątrz konstrukcyjnych łączeń ramiaków.

Na jednej z naszych realizacji w Łodzi, wybór klienta, ze względu właśnie na potrzebę szybkiej realizacji zamówienia padł na drzwi wewnętrzne od ręki. Przedstawiamy realizacje zamówienia drzwi Porta Verte Home G wraz z klamkami polskiej produkcji, które mamy również na stanie magazynowym – Metalbud Topaz w kolorze stal nierdzewna, której cena oscyluje w okolicach 50 zł netto/ szt. Cała aranżacja stanowi kompromis pomiędzy szybkim terminem realizacji, ekonomiczną ceną jak i jakością wykonania. Jak najbardziej polecamy ten produkt i zapraszamy do zakupów.

Dostawa i montaż drzwi Łódź

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.