Gdańsk: 58 380 13 00 | Szczecin: 91 48 47 399 | Poznań: 61 307 78 00 | Bydgoszcz: 52 346 55 23 | Łódź: 42 653 51 44 | Kraków: 12 264 72 25

Drzwi w laminacie

Drzwi w laminacie Gladstone, to produkt firmy Porta o wysokich parametrach wytrzymałościowych przeznaczony do wnętrz mieszkań. Model drzwi Porta Resist, pokryty tym laminatem to skrzydło płytowe o wzornictwie dostępnym w wersji pełnej, z intarsjami aluminiowymi, bądź z przeszkleniami o różnych rozmiarach. Również z wertykalnymi przeszkleniami pionowymi, na wzór modelu Porta Focus. Dostępna jest również szyba czarna.

Laminaty Gladstone swoją wysoką wytrzymałość zyskują dzięki grubym włóknom celulozowym, impregnowanym za pomocą termoutwardzalnych żywic fenolowych. Uszlachetniona warstwa kryjąca jest połączeniem impregnowanej melaminą powłoki, składającej się z papieru dekoracyjnego oraz barierowego. Istotną warstwę środkową stanowi papier rdzeniowy poryty żywicą. Ciepło i wysokie ciśnienie powoduje napływ, a następnie utwardzenie żywic. Poprzez połączenie żywic, wzmocnionych włóknami celulozowymi papieru, powstaje materiał o dużej homogeniczności z zamkniętą powierzchnią. Wielowarstwowa struktura nadaje laminatom wyjątkową wytrzymałość na uderzenia, ścieranie, zarysowania i odporność na działanie środków chemicznych stosowanych w gospodarstwach domowych oraz promieni UV. Kolorystyka tych laminatów to cztery warianty imitujące do złudzenia naturalne drewno: Dąb Biały, Dąb Piaskowy, Dąb Brązowy oraz Halifax Naturalny.

Charakterystyka skrzydeł w laminacie Porta Resist

Drzwi w laminacie Gladstone – Porta Resist posiadają trzecią klasę wytrzymałości mechanicznej potwierdzonej specjalistycznymi badaniami. Badania te wskazują, że drzwi te to bardzo dobry wybór, gotowy na wieloletnie użytkowanie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Na jednej z naszych realizacji w Łodzi wybór Klienta padł na drzwi Porta Resist w kolorze Halifax Naturalny. Wyposażone w pionową szybę białą matową – model 4.A. Drzwi te dzięki swym naturalnym drewnianym akcentom nadają wnętrzu przyjemny i elegancki klimat. Pionowa szyba, ciągnąca się przez całą wysokość skrzydła rozświetla wnętrza pomieszczeń czyniąc powierzchnię laminatu Gladstone jeszcze bardziej zjawiskową. Klient do tych drzwi dobrał elegancką klamkę w kolorze czarnym z kolekcji Stile, polskiego, renomowanego producenta Enger. Czarny kolor okuć bardzo dobrze komponuje się z akcentami słojów drzwi laminacie wybranym przez Klienta.

Salon drzwi Łódź.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.