Skip to content

Drzwi w dwóch kolorach

Częstym pytaniem jakie zadają Klienci, jest do czego dobiera się kolor wewnętrznej stolarki drzwiowej. Dużo naszych kontrahentów, dobiera kolor drzwi do koloru parkietu bądź płytek. Wybierając okleinę drewnopodobną, próbujemy wtedy dobrać najbardziej odpowiadający odcieniem i usłojeniem kolor do koloru elementów wnętrza. Czasami pada na nieco jaśniejszy, bądź ciemniejszy odcień w stosunku do podłogi. Niekiedy też stolarkę pokrywa się kolorem skomponowanym z kolorem ścian. W niektórych przypadkach, surowych i industrialnych aranżacji wybiera się wykonania loftowe, czyli połączenia koloru czarnego wraz z okleiną drewnopodobną. Niemniej obecnie króluje kolor biały. Jest to uniwersalny wybór, który dobrze łączy się z najróżniejszymi projektami wnętrz.

Niewątpliwie, pod wpływem ogromu obszerności ofert dostępnych dzisiaj na rynku, niejednokrotnie dobór odpowiadającego Klientowi koloru drzwi stanowi nie lada problem. Ze swojej strony najczęściej w rozmowie staramy się nakierować, aby klient miał poczucie, że dokonał właściwego wyboru. Konsensusem, między drzwiami dobrze dopasowanymi do koloru podłóg i wykończenia, a także wielu innych elementów projektu jest wybór drzwi dwukolorowych.

Drzwi w dwóch kolorach DRE Rivia

U jednej z naszych klientek w Konstantynowie Łódzkim, zamontowaliśmy siedem kompletów drzwi w dwóch kolorach. Jest to model DRE Rivia 10 z oferty polskiej firmy DRE. Drzwi DRE Rivia to konstrukcja płytowa skrzydła. Stworzona na bazie ramiaka z drewna litego z wypełnieniem płytą wiórową. Taka konstrukcja posiada obustronnie gładką płytą HDF, która pokryta zostaje okleiną DRE-CELL Biały Mat o śnieżnobiałym odcieniu. Do tego wstawkę z wybranym ulokowaniem, która występuje w kolorze drewnopodobnym (kolor u naszej Klientki – Dąb Evoke).

Obrzeże skrzydła, wykonane jest w kolorze wstawki. Sama ościeżnica, wykonana zostać może również w kolorze wstawki, bądź bazowym kolorze białym matowym, w zależności od upodobań klienta. Drzwi w dwóch kolorach występują w wersji przylgowej (z widocznym zawiasem), bezprzylgowej (z ukrytym zawiasem), bądź też przesuwnej. Drzwi u naszej klientki cieszą oko, tworząc nietuzinkową symbiozę z drewnianymi panelami podłogowymi jak i schodami, a zarazem także z białymi ścianami.

Salon Drzwi Łódź:

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.