Skip to content

Drzwi w betonie Łódź

Od pewnego czasu bardzo modne są betonowe wykończenia na ścianach czy podłogach. W ślad za tym producenci stolarki drzwiowej proponują drzwi pokryte warstwą, która imituje beton. Do wyboru są okleiny lub lakiery. Do skrzydeł w tym kolorze świetnie pasują czarne dodatki takie jak ościeżnica czy klamka. Poniżej prezentujemy nowy model drzwi w betonie, który idealnie sprawdzi się z każdym wnętrzu.

Prezentowane drzwi w betonie to nowość w DRE. Kolekcja drzwi DRE Nova. Skrzydła płaskie w kolorze beton oxide. Wypełnione płytą otworową. Krawędzie skrzydła, zamek oraz zawiasy są czarne. Do kompletu zamontowaliśmy ościeżnice regulowane w kolorze czarny mat. Rozmiar drzwi „80”. Całość bezprzylgowa na trzech zawiasach chowanych. Na skrzydłach zamontowaliśmy prostą klamkę Ibiza. Drzwi w betonie Łódź w połączeniu z czarnymi dodatkami tworzą wyjątkowy efekt, który uwieczniliśmy na poniższych zdjęciach. 

Drzwi w betonie Łódź – fotorelacja.

Salon drzwi Łódź.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.