Skip to content

Drzwi techniczne Łódź

Drzwi techniczne to rodzaj drzwi, które spełniają specjalne zadania. Są bardzo mocne gdyż wykonane są z metalu lub innych bardzo wytrzymałych materiałów. Często wykorzystywane są w różnego rodzaju zakładach oraz budynkach użyteczności publicznej. Takie drzwi spotkać można również w domach jednorodzinnych np. w kotłowni, garażu czy piwnicy. Możemy je wykorzystać również jako drzwi wejściowe. Drzwi techniczne Łódź wykorzystane jako drzwi zewnętrzne zapewniają większe bezpieczeństwo. Nie tylko chronią kupujących przed włamaniami ale również chronią wnętrze przed utratą ciepła i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Drzwi techniczne przeciwpożarowe zapobiegają rozprzestrzenianiu się ognia. Zatem chronią obiekt przed skutkami pożaru. Pod pojęciem drzwi techniczne należy rozumieć drzwi antywłamaniowe, przeciwpożarowe, akustyczne, specjalne do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, specjalne do pomieszczeń w których emitowane jest promieniowanie rentgenowskie itp. Poniżej przykład drzwi technicznych, które nasza ekipa montażowa zamontowała na inwestycji.

Drzwi techniczne Łódź – Basen w Zduńskiej Woli.

Na basenie w Zduńskiej Woli zamontowaliśmy drzwi techniczne. Należy zauważyć, że w zależności od pomieszczenia odpowiednio dobraliśmy rodzaj drzwi. W pomieszczeniach wilgotnych zamontowaliśmy drzwi Pol-Skone Higro. Klient wybrał wzór 4 z bulajem okrągłym ze stali nierdzewnej.

Drzwi w systemie bezprzylgowym. Całość w kolorze szarym. Skrzydła pokryte laminatem HPL H-0160-60, ościeżnice metalowe malowane na RAL 7047. Konstrukcję skrzydła stanowi ramiak poliuretanowy wzmocniony sklejką. Skrzydło wypełnione specjalnym wkładem termoizolacyjnym. Zwróćmy uwagę na to, że drzwi Pol-Skone Higro przeznaczone są do pomieszczeń, w których wilgotność wynosi do 90 stopni, a temperatura nie przekracza 65 stopni.

Drzwi przeciwpożarowe Pol-Skone Halspan.

W pozostałych pomieszczeniach zamontowaliśmy również drzwi Pol-Skone o właściwościach przeciwpożarowych oraz w III klasie mechanicznej. Całość w systemie przylgowym w kolorze CPL dąb terra. Drzwi przeciwpożarowe systemu Halspan o odporności ogniowej EI 60 i EI30 z ościeżnicami drewnianymi.

W kilku sztukach dodatkowo zastosowaliśmy kontrolę dostępu. Jako drzwi o podwyższonej klasie mechanicznej zamontowaliśmy model Deco. Skrzydła zbudowane z ramiaka, obłożone płytami HDF i wypełnione płytą otworową. Do kompletu odpowiednio dobraliśmy ościeżnice regulowane obejmujące mur. Na drzwiach zamontowaliśmy klamki w 4 klasie wytrzymałości w kolorze inox.

Tafle matowe Gipsy King

Na obiekcie zamontowaliśmy także tafle matowe Gipsy King ze szkła hartowanego z piktogramami. Drzwi szklane wyposażyliśmy w zawiasy Dormy, zamek rolkowy oraz gałkę stałą. Do kompletu zastosowaliśmy ościeżnice aluminiowe anodowane o profilu 50mm. Okucia kolorystycznie dobraliśmy do futryn.

Salon drzwi Łódź.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.