Skip to content

Drzwi stalowe Łódź

Drzwi stalowe produkcji polskiej firmy Wikęd to produkt godny uwagi. Wybierając drzwi zewnętrzne do domu kierujemy się przede wszystkim dobrą termoizolacją. Optymalny parametr izolacyjności termicznej drzwi przyczynia się do oszczędności w sezonie zimowym na materiale opałowym, bądź poborze prądu w przypadku pomp ciepła. Dlatego przy dokonywaniu wyboru nie należy kierować się niską ceną. Nieuniknionym jest, że ta odbije się w przyszłości negatywnie na naszym portfelu.

Trzy warianty drzwi bezpiecznych

Ciepłe drzwi stalowe Wikęd dostępne są w trzech wariantach grubości skrzydła. Grubość skrzydła bezpośrednio przekłada się na ich parametr izolacyjności. Do wyboru są skrzydła Premium – o grubości 54mm, Optimum – 76mm, oraz Termo Prestige Lux – 86mm. W standardzie warianty Premium i Optimum posiadają ościeżnicę stalową, za dopłatą możemy je doposażyć w ciepłą ościeżnicę aluminiową Termo. Jej konstrukcja opiera się na trzech komorach z mostkiem termicznym z tworzywa sztucznego, który skutecznie zapobiega transmisji zimna z zewnątrz. Najgrubszy wariant Termo Prestige Lux posiada tę ościeżnicę w standardzie, dodatkowo w tym przypadku komory ościeżnicy wypełniane są polistyrenem ekstrudowanym. Skrzydła drzwi Wikęd powstają z blachy stalowej ocynkowanej o grubości 0,6mm. Połacie te laminowane są wytrzymałym na warunki atmosferyczne pokryciem w szerokiej gamie kolorystycznej, pasującej do kolorystyki stolarki okiennej większości producentów. Wzory skrzydeł to zestawienie ponad 42 różnych modeli, z których łatwo wybrać coś, co będzie pasowało do naszych upodobań.

Drzwi stalowe Łódź – Wikęd Prestige Lux

W prezentowanej realizacji, nasz klient z Łodzi do swojego domu jednorodzinnego jako wejście główne wybrał najcieplejszy wariant drzwi stalowych Wikęd Termo Prestige Lux w kolorze Winchester. Wzór skrzydła to numer 37, z pakietem szybowym z ramką przyszybową ze stali nierdzewnej INOX. Skrzydła posiadają przeszklenie piaskowane według wzoru frezowań na stalowym płaszczu skrzydła. Drzwi te wyposażone są w zamek listwowy hakowy, który po całkowitym zamknięciu dodatkowo dociska skrzydło i uszczelkę do powierzchni ościeżnicy. W tym wariancie występuje jedna wkładka patentowa, sterująca całą listwą zamka. Klient przy dobraniu wkładek w kl. C oraz okuć z tytanowym zabezpieczeniem wkładki przeciwko nawierceniom, uzyskuje klasę antywłamaniową RC2 udokumentowaną badaniami przeprowadzonymi w mobilnym laboratorium techniki budowlanej.

W przypadku tylnych drzwi wejściowych, wybór padł na węższy wariant skrzydła – Premium RC2 na standardowej ościeżnicy stalowej, o wzorze skrzydła płaskim, pełnym, bez przeszklenia i frezowań, aczkolwiek w tym samym, zjawiskowym kolorze Winchester.

Salon drzwi Łódź.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w naszym salonie sprzedaży drzwi w Łodzi. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi łódzcy handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 42 653 51 44. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz skrzydeł na miejsce inwestycji.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.